Rezultati dugoselskih sportaša sa vikenda 11. i 12. veljače 2017.

S.T.Š.K. “Dugo Selo”

40. Međunarodni stolnoteniski Memorijal “Đuro Dubenik”!

U subotu i nedjelju 11. i 12.02.2017. godine u Gradskoj sportskoj dvorani u Dugom Selu odigran je 40. jubilarni stolnoteniski memorijal “Đuro Dubenik”. Ove godine na turniru je nastupilo 338 stolnotenisačica I stolnotenisača iz 53 stolnoteniska kluba Bosne i Hercegovine i Hrvatske.

U subotu prvog dana natjecanja postolje je izborio Andrej Papak u kategoriji najmlađih kadeta osvojivši 2. mjesto. Nedjelja je bila uspješniji dan za Dugoselske stolnotenisače. U juniorskoj konkurenciji finalna borba naših igrača: 1. mjesto osvojio je Luka Martinek a 2. mjesto pripalo je njegovom bratu Mislavu Martinek. Na kraju Luka Zlatkov je u kategoriji mlađih kadeta osvojio 3. mjesto.

Svi rezultati po Kategorijama:

– najmlađe kadetkinje: 1. mjesto NOVAK Marta STK Putjane Čakovec

2. mjesto ŠAŠ Stela STK Koprivnica

3. mjesto KRNIĆ Lucija STK Samobor

3. mjesto Smailji Sena STK Srdoći Rijeka

-najmlađi kadeti: 1. mjesto ZIJADIĆ Benjamin STK Stens Sarajevo

2. mjesto PAPAK Andrej S.T.Š.K.”Dugo Selo”

3. mjesto DVORSKI Simon STK Željezničar Varaždin

3. mjesto MILAK Vito MGK Drava Žabnik

– kadetkinje: 1. mjesto ĆOSIĆ Dora STK Vitez

2. mjesto LONČAREVIĆ Hana HASTK Mladost Zagreb

3. mjesto ŠTRIGA Ivona STK Ljubešćica

3. mjesto LOVRIĆ Ema STK Kreka Tuzla

– kadeti: 1. mjesto ŠKODA Stjepan MSTC Čakovec

2. mjesto ŠANTEK Leon STK Ljuešćica

3. mjesto ZNIKA Petar GSTK Zagreb

3. mjesto JAVOR Karlo STK Velika Gorica – Stanfar

– mlađe kadetkinje: 1. mjesto LONČAREVIĆ Hana HASTK Mladost Zagreb

2. mjesto ŠTRIGA Ivona STK Ljbešćica

3. mjesto BOROVEC Bruna STK Ronald Ređep Star

3. mjesto SITAR Lucija STK Varaždin

– mlađi kadeti: 1. mjesto PETEK Borna STK Tis Zagreb

2. mjesto METER Roko HASTK Mladost Zagreb

3. mjesto POSAVEC Mislav STK Zabok

3. mjesto ZLATKOV Luka S.T.Š.K.”Dugo Selo”

– juniorke: 1. mjesto PAVLOVIĆ Andrea HASTK Mladost Zagreb

2. mjesto VUKELIĆ Marta STK Aqaestil Duga Resa

3. mjesto BARDAČ Klara HASTK Mladost Zagreb

3. mjesto FRANOVIĆ Karla STK Aqaestil Duga Resa

– juniori: 1. mjesto MARTINEK LUKA S.T.Š.K.”Dugo Selo”

2. mjesto MARTINEK Mislav S.T.Š.K.”Dugo Selo”

3. mjesto TICA Jakov GSTK Zagreb

3. mjesto JAKELIĆ Jakov HASTK Mladost Zagreb

MRK Dugo Selo

10.02.2017: 15.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SJEVER“ – seniori

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK OSIJEK 27 – 34 (14 – 14)

12.02.2017: 17.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „A“ 2004.god

Rugvica: RK RUGVICA – MRK DUGO SELO 28 – 24 (18 – 14)

12.02.2017: 1.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „B“ 2006.god

Dugo Selo: MRK DUGO SEL0 – RK PETRINJA 24 – 20 (12 – 7)

11.02.2017: 7.krug, 1.Hrvatska mlađa kadetska rukometna liga – mlađi kadeti 2002.god

Rugvica: RK RUGVICA – MRK DUGO SELO 25 – 31 ( 11 – 13)

MRK DUGO SELO – RK TRNJE 30 – 8 (17 – 3 )

12.02.2017: 7.krug, 1.Hrvatska mlađa kadetska rukometna liga – mlađi kadeti 2002.god

Zagreb: MOSLAVINA – MRK DUGO SEL0 25 – 23 ( 15 – 10)

MRK DUGO SELO – RK PASTELA 18 – 22 (10 – 12 )

 

ŽRK Dugo Selo ’55

1.) 1. Hrvatska rukometna liga – 12.kolo
– Mjesto: Dugo Selo (GSD)
– Datum i vrijeme: 12.02.2017. , 19:00 sati
– Rezultat: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Split 2010 , 28:25 (9:13)
– Sastav: A.Pavković 8, I.Kirin 7, L.Marjančić 6, A.Galić 3, S.Remenar 2, I.Lisjak 2, V.Čamber, J.Grebenar, A.Radovac, M.Slišković, J.Bebek, A.Božić, M.Budić 14 obrana, I.Šebalj 4 obrane.

2.) 3. Hrvatska rukometna liga Središte – 12.kolo
– Mjesto: Zagreb (SD Dubrava)
– Datum i vrijeme: 11.02.2017. , 19:15 sati
– Rezultat: ŽRK Dubrava – ŽRK DUGO SELO ’55 2 , 31:26 (16:11)
– Sastav: A.Šebalj 8, J.Šestan 6, K.Svetec 4, A.Strujić 4, M.Kovačević 2, I.Lovrić 1, K.Stipić 1, P.Franjić, I.Nikolić, K.Klečar, T.Geri, R.Pavić, I.Šebalj.

2.) Međužupanijska rukometna liga ’04 – 5.krug
– Mjesto: Ivanić Grad (SD Žeravinec)
– Datum i vrijeme: 12.02.2017. , 10:30 sati i 12:30 sati
– Rezultat prve utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – RK Zelina , 23:24 (9:12)
– Sastav prve utakmice: M.Brnjaković 8, M.Grgošević 5, N.Josipović 4, K.Vuković 2, G.Vladić 2, L.Golub 1, A.Borac 1, M.Premužak, B.Capan, A.Martić, M.Martić, E.Novosel, H.Miličević, L.Pavlić, E.Bičanić.
– Rezultat druge utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Prelog , 27:4 (13:2)
– Sastav druge utakmice: K.Vuković 9, G.Vladić 5, M.Brnjaković 3, E.Bičanić 2, A.Borac 2, B.Capan 2, N.Josipović 2, M.Grgošević 1, L.Pavlić 1, E.Novosel, L.Golub, A.Martić, M.Martić, H.Miličević.

KK Dugo Selo

1.) B1 liga – centar (seniori) – 11. kolo

– Utakmica: KK DUGO SELO – KK UNIVERS FER 59:103

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 11. veljače 2017.g. u 18:30 sati

2.) III. juniorska liga Centar – 1. kolo

– Utakmica: KK DUGO SELO – KK GLINA 76:42

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 11. veljače 2017.g. u 14:30 sati

2.) IV. mlađekadetska liga Centar – 1. kolo

– Utakmica: KK DUGO SELO – KK HERMES ANALITICA 52:39

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 11. veljače 2017.g. u 12:30 sati

Odbojkaški klub Dugo Selo

1.) 3. Odbojkaška liga Centar – 8. kolo

– Utakmice: OK DUGO SELO – ŽOK AZENA VELIKA GORICA 2 0:3

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Nedjelja, 12. veljače 2017.g. u 16:30 sati

Možda Vas zanima...