Rezultati dugoselskih sportaša za vikend 10., 11. i 12.3.2017.

NK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 17. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK SAMOBOR                              2:1

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 11. ožujka 2017. u 15:00 sati

 

2) 2. nogometna liga – Središte (juniori) – 18.kolo

– Utakmica NK ZELINA – NK DUGO SELO                                  0:6

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 12. ožujka 2017. u 10:00 sati

 

3) 2. nogometna liga – Središte (kadeti) – 18.kolo

– Utakmica NK ZELINA – NK DUGO SELO                                  0:1

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 12. ožujka 2017. u 12:00 sati

 

4.) 1. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (mlađi pioniri)- 14. kolo

– Utakmica HNK GORICA  – NK DUGO SELO                           3:2

– Mjesto: Velika Gorica

– Vrijeme: Subota, 11. ožujka 2017. u 9:00 sati

 

5.) 1. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri)- 14. kolo

– Utakmica HNK GORICA  – NK DUGO SELO                           1:0

– Mjesto: Velika Gorica

– Vrijeme: Subota, 11. ožujka 2017. u 10:15 sati

 

 

 

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liha – Istok (seniori) – 17. kolo

– Utakmica: NK MILKA TRNINA  – NK OSTRNA                     3:0

– Mjesto: Vezišće

– Vrijeme:Nedjelja, 12.3.2017. u 15:00 sati

2.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori) – 15. kolo

– Utakmica: NK OSTRNA – NK D. LOMNICA                           0:5

– Mjesto: Stadion Velika Ostrna

– Vrijeme: Subota, 11.3.2017. u 15:00 sati

 

S.T.Š.K. “Dugo Selo”

Blijedo izdanje Dugoselaca u stolnoteniskim ligama!

U subotu 11.03.2017. godine odigrane su utakmice 9. kola u stolnoteniskim ligama. Prva muška ekipa u 1. Hrvatskoj stolnoteniskoj ligi Zapad ugostila je STK Pula II i pobijedila rezultatom 4:1 a popodne ekipu STK Brovinje iz Koromačnog i pobojedila rezultatom 4:0. Za ekipu su nastupili: Luka i Mislav Martinek, Vjekoslav Nemec i Matej Murat. Pokazalo se da su to na kraju bile jedine pobjede ovog vikenda.

Djevojke su u 1. Hrvatskoj ligi – Zapad za žene gostovale u Baškoj Vodi kod STK Uranija i doživjele poraz rezultatom 4:1. Jedinu pobjedu za Dugoselske stolnotenisačice izborila je Antonela Papak. Uz Antonelu za ekipu su nastupile još Ana Trbuščić i Ivona Knezović.

Druga muška ekipa u 2. Hrvatskoj ligi gostovala je u Samoboru i Svetoj Nedelji i doživjela dva teška poraza od po 4:0. Za ekipu su nastupili: Roman Budek, Luka Dragun, Krunoslav Belić i Dominik Jurinčić.

Treća ekipa je na domaćem parketu ugostila ekipe STK Zabok III i STK Zagorec iz Krapine. Zabočani su slavili rezultatom 4:1 a gosti iz Krapine rezultatom 4:2. Za našu ekipu nastupili su: Luka Zlatkov, Luka Iviš, Andrej Papak i Jure Iviš.

 

U nedjelju, 12.03.2017. godine u Jastrebarskom je odigran 5. Otvoreni turnir Zagrebačke županije za mlađe dobne kategorije. Na turniru je nastupilo 15 naših mladih takmičara. Postolja su izborili: 1. mjesto kod klinaca Luka Tepeš, kod klinceza 2. mjesto Mara Markovanović a 3. mjesto Lana Bebek, kod mlađih kadeta Luka Zlatkov 1. mjesto a kod kadeta Luka Dragun 3. mjesto.

 

 

 

MRK Dugo Selo

1.) 1.Hrvatska rukometne liga „SJEVER“ – seniori – 19. kolo

– Utakmica: RK NOVA GRADIŠKA – MRK DUGO SELO           31 – 25  (15 – 12 )

– Mjesto: Nova Gradiška

– Vrijeme: Subota, 11. ožujka 2017.g. u 19:00 sati

 

2.) 1.Hrvatska mlađe kadetska rukometna liga SREDIŠTE ’02 – 11. krug

– Utakmice: MRK DUGO SELO – RK ZAPREŠIĆ                     27 – 12  ( 13 – 6 )

RK MEDVEŠĆAK – MRK DUGO SELO               11 – 27  ( 5 – 11)

– Mjesto: Dugo Selo, Gradska sportska dvorana

– Vrijeme: Nedjelja, 12. ožujka 2017.g. u 11:30 i 12:30 sati

 

3.) 1.Hrvatska rukometna liga Središte Dječaci “B” ’06 – 5. kolo

– Utakmica: MRK DUGO SELO  – RK POLET                            18 – 26   (9 – 10)

– Mjesto: Dugo Selo, Gradska sportska dvorana

– Vrijeme: Nedjelja, 12. ožujka 2017.g. u 15:00 sati

 

ŽRK Dugo Selo ’55
1.) 1. Hrvatska rukometna liga – 16.kolo
– Mjesto: Čakovec (SD Graditeljske škole)
– Datum i vrijeme: 10.03.2017. , 20:00 sati
– Rezultat: ŽRK Zrinski – ŽRK DUGO SELO ’55 , 24:24 (10:7)
– Sastav: A.Pavković 7, A.Galić 5, I.Rokavec 3, I.Lisjak 2, M.Ćorković 2, I.Kirin 2, J.Bebek 2, V.Čamber 1, A.Radovac, A.Šebalj, M.Slišković, L.Marjančić, A.Božić, M.Budić 19 obrana, I.Šebalj.

2.) 3. Hrvatska rukometna liga Središte – 16.kolo
– Mjesto: Dugo Selo (GSD)
– Datum i vrijeme: 12.03.2017. , 16:30 sati
– Rezultat: ŽRK DUGO SELO ’55 2 – ŽRK Trnina , 42:37 (22:18)
– Sastav: J.Bebek 12, V.Čamber 9, A.Pavković 8, K.Stipić 6, A.Šebalj 5, K.Klečar 1, T.Geri 1, R.Pavić, I.Šebalj, P.Ivić, K.Svetec, P.Jakešević, B.Stojanović, P.Franjić.

 

KK Dugo Selo

1.) B1 liga – centar (seniori) – 15. kolo

– Utakmica: KK DUGO SELO – KK ZRINJEVAC               59:65

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 11. ožujka 2017.g. u 17:30 sati

 

2.) III. juniorska liga Centar – 6. kolo

– Utakmica: KK NOVSKA – KK DUGO SELO                 71:65

– Mjesto: Novska

– Vrijeme: Subota, 11. ožujka 2017.g. u 16:00 sati

 

3.) IV. mlađekadetska liga Centar – 5. kolo

– Utakmica: KK OTOČAC – KK DUGO SELO               65:47

– Mjesto: Otočac

– Vrijeme: Nedjelja, 11. ožujka 2017.g. u 14:00 sati

 

 

Odbojkaški klub Dugo Selo

1.) 3. Odbojkaška liga Centar – 11. kolo – seniorke

– Utakmica: OK SISAK 2 – OK DUGO SELO            2:3    (25:27, 25:21, 25:18, 8:25, 8:15)

– Mjesto: Sisak

– Vrijeme: Subota, 11. ožujka 2017.g. u 13:00 sati

U subotu, 11. ožujka 2017.g. u Ivanić Gradu odigrano je zadnje kolo Županijske lige Mini odbojke 3na3, gdje je OK Dugo Selo pobijedio OK Ivanić Grad sa 2:1 u setovima (15:17, 15:8 i 15:10). Male odbojkašice zauzele su 3. mjesto i okitile se brončanim medaljama.

Završni poredak:

  1. OK Nebo 2
  2. OK Vrbovec
  3. OK Dugo Selo
  4. OK Ivanić Grad
  5. OK Gorica
  6. OK Velika Gorica

 

Taekwondo klub Dugo Selo

Naziv turnira: Metalac Zagreb open

Mjesto: Zagreb

Vrijeme: 11.ožujak.2017. od 9.30-17h

Broj natjecatelja: 201 natjecatelj, 26 klubova, 1 država

Rezultati:

Lana Batalo- 1. Mjesto, MLAĐE KADETKINJE -27

Mario- Ilija Prkić- 2. Mjesto, MLAĐI KADETI -43

Matija Bertek- 1. Mjesto, MLAĐI KADETI -43

Lea Grubišić- 1. Mjesto, KADETKINJE -51

Nina Jadanec- 2. Mjesto, KADETKINJE -41

Mateo Matijaš- 3. Mjesto, KADETI-53

Bruno Hrnkaš- 1. Mjesto, KADETI-33

Matej Mihalic- 2. Mjesto, KADETI-33

Možda Vas zanima...