Rasporedi natjecanja dugoselskih sportaša za vikend 17., 18. i 19. ožujak 2017.g.

NK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 18. kolo

– Utakmica: NK TRNJE – NK DUGO SELO

– Mjesto: Zagreb

– Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 11:00 sati

2) 2. nogometna liga – Središte (juniori) – 19.kolo

– Utakmica: HNŠK MOSLAVINA – NK DUGO SELO

– Mjesto: Kutina

– Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 12:00 sati

3) 2. nogometna liga – Središte (kadeti) – 19.kolo

– Utakmica: HNŠK MOSLAVINA – NK DUGO SELO

– Mjesto: Kutina

– Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

4.) 1. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (mlađi pioniri)- 15. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK SAMOBOR

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

5.) 1. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri)- 15. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK SAMOBOR

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 11:30 sati

6.) 2. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (mlađi pioniri)- 14. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO II – NK Ban Jelačić

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

7.) 2. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri)- 14. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO II – NK Ban Jelačić

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

8.) Nogometni savez Zagrebačke županije A (prstići)- 14. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO II – NK ZDENČINA

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 19. ožujka 2017. u 13:00 sati

9.) Nogometni savez Zagrebačke županije A (početnici)- 14. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO II – NK ZDENČINA

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 19. ožujka 2017. u 14:30 sati

 

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liha – Istok (seniori) – 18. kolo

– Utakmica: NK OSTRNA – NK LIPOVEC

– Mjesto: Velika Ostrna

– Vrijeme: Nedjelja, 19.3.2017. u 15:00 sati

2.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori) – 16. kolo

– Utakmica: NK LUKAVEC – NK OSTRNA

– Mjesto: Lukavec

– Vrijeme: Nedjelja, 19.3.2017. u 11:00 sati

 

MRK Dugo Selo

1.) 1.Hrvatska rukometne liga „SJEVER“ – seniori – 20. kolo

– Utakmica: MRK DUGO SELO – RK ĐAKOVO

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 18:30 sati

2.) 1.Hrvatska kadetska rukometna liga, dječaci ’00

– Utakmice: Akademija BALIĆ&METLIČIĆ – MRK DUGO SELO

MRK DUGO SELO – RK ZADAR

– Mjesto: Karlovac

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 11:15 i 12:30 sati

3.) 1.HRLD Dječaci “B” ’06

– Utakmica: RK RUDE – MRK DUGO SELO

– Mjesto: Rude

– Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017.g. u 11:00 sati

4.) 1.HRLD Dječaci “A” ’04

– Utakmica: RK TRNJE – MRK DUGO SELO

– Mjesto: Zagreb

– Vrijeme: Petak, 17. ožujka 2017.g. u 19:00 sati

4.) 1.HRLD Dječaci “A” ’04 – 22. kolo

– Utakmica: MRK DUGO SELO – RK POLET

– Mjesto: Dugo Selo, Gradska sportska dvorana

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 16:20 sati

KK Dugo Selo

1.) B1 liga – centar (seniori) – 16. kolo

– Utakmica: KK OTOČAC – KK DUGO SELO

– Mjesto: Otočac

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 16:00 sati

2.) III. juniorska liga Centar – 7. kolo

– Utakmica: KK DUGO SELO – BOSCO II

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017.g. u 14:30 sati

3.) IV. mlađekadetska liga Centar – 6. kolo

– Utakmica: KK DUGO SELO – KK PETAR ZRINSKI

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 14:20 sati

Odbojkaški klub Dugo Selo

1.) 3. Odbojkaška liga Centar – 12. kolo – seniorke

– Utakmica: OK DUGO SELO ­ OK SUNJA

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 12:30 sati

Taekwondo klub Dugo Selo

11.FENIKS BUDO SPORT KUP

ORGANIZATOR: Taekwondo klub Feniks- Vukomerec

Natjecanje u borbama i formama.

Kategorije: limači, mlađi kadeti, kadeti, juniori i seniori

MJESTO: Sportska dvorana „Sutinska vrela“, Podusedski trg 14g, Zagreb

DATUM: 18.3.2017, SUBOTA

VRIJEME: 9.30 – 19h

Možda Vas zanima...