Rezultati dugoselskih sportaša za vikend 17., 18. i 19. ožujka 2017

NK Dugo Selo

3. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 18. kolo

– Utakmica NK TRNJE – NK DUGO SELO 1:0

– Mjesto: ZAGREB

– Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 11:00 sati

 

Druga NL Središte juniori – 19. kolo

– Utakmica HNŠK MOSLAVINA – NK DUGO SELO 0:9

– Mjesto: Kutina

– Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 12:00 sati

 

Druga NL Središte kadeti – 19. kolo

– Utakmica HNŠK MOSLAVINA – NK DUGO SELO 4:3

– Mjesto: Kutina

– Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

 

MLAĐI PIONIRI 1.LIGA NSZŽ – 15. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK SAMOBOR 2:3

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 10:00 sati

 

PIONIRI 1.LIGA NSZŽ – 15. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK SAMOBOR 3:0

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017. u 11:30 sati

 

MLAĐI PIONIRI 2.LIGA NSZŽ – 14. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK BAN JELAČIĆ 5:1

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017. u 10:00 sati

 

PIONIRI 2.LIGA NSZŽ – 14. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK BAN JELAČIĆ 3:2

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017. u 11:30 sati

 

POČETNICI NSZŽ – „A“ – 14. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – ZDENČINA 4:2

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017. u 13:00 sati

 

PRSTIĆI NSZŽ – „A“ – 14. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – ZDENČINA 6:0

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017. u 14:30 sati

 

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liha – Istok (seniori) – 18. kolo

– Utakmica: NK OSTRNA – NK LIPOVEC 1:0

– Mjesto: Velika Ostrna

– Vrijeme: Nedjelja, 19.3.2017. u 15:00 sati

2.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori) – 16. kolo

– Utakmica: NK LUKAVEC – NK OSTRNA 5:4

– Mjesto: Lukavec

– Vrijeme: Nedjelja, 19.3.2017. u 11:00 sati

 

MRK Dugo Selo

18.03.2017: 20.kolo, 1. Hrvatka rukmetna liga „SJEVER“ – SENIORI

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK ĐAKOVO 27 – 31 (15 – 15 )

18.03.2017: 9.krug , 1.Hrvatska kadetska liga – KADETI 2000. god

Karlovac: MRK DUGO SELO – RK ZADAR 21 – 30 ( 9 – 17 )

Karlovac: RK AKADEMIJA BALIĆ&METLIČIĆ – MRK DUGO SELO 28 – 21 ( 11 – 12 )

18.03.2017: 22.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „A“ 2004.god

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK POLET 31 – 16 (15 – 5)

19.03.2017: 6.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „B“ 2006.god

Rude: RK RUDAR – MRK DUGO SELO 20 – 13 (10 – 6)

 

KK Dugo Selo

1.) B1 liga – centar (seniori) – 16. kolo

– Utakmica: KK OTOČAC – KK DUGO SELO 55:100

– Mjesto: Otočac

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 16:00 sati

 

2.) III. juniorska liga Centar – 7. kolo

– Utakmica: KK DUGO SELO – BOSCO II 49:72

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Nedjelja, 19. ožujka 2017.g. u 14:30 sati

 

3.) IV. mlađekadetska liga Centar – 6. kolo

– Utakmica: KK DUGO SELO – KK PETAR ZRINSKI 44:40

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 14:20 sati

 

Odbojkaški klub Dugo Selo

1.) 3. Odbojkaška liga Centar – 12. kolo – seniorke

– Utakmica: OK DUGO SELO ­ OK SUNJA 0:3 (26:6, 25:20, 25:9)

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 12:30 sati

 

Taekwondo klub Dugo Selo

11.FENIKS BUDO SPORT OPEN

Mjesto: Sportska dvorana „Sutinska vrela“, Podsusedski trg 14, Zagreb

Vrijeme: 18.3.2017. subota

Sudjelovalo je oko 540 natjecatelja iz 61 kluba. Taekwondo Dugo Selo je sudjelovao sa 12 natjecatelja.

Rezultati:

LANA BATALO mlađa kadetkinja -27kg – 1.mjesto

LEA GRUBUŠIĆ kadetkinja -51kg – 2.mjesto

MATEJ MIHALIC kadet-33kg – 3.mjesto

MIHAEL KRALJ limač -22kg – 3.mjesto

Ostali natjecatelji su nažalost izgubili u borbi za medalju.


S.T.Š.K. Dugo Selo

10. kolo u stolnoteniskom ligama!

U subotu 18.03.2017. godine odigrane su utakmice 10. kola u svim stolnoteniskim ligama. Dugoselski stolnotenisaći u 1. Hrvatskoj ligi Zapad gostovali su u Fužinama kod ekipe STK”Bajer” i pobijedili rezultatom 4:2. Za ekipu su nastupili: Luka i Mislav Martinek i Vjekoslav Nemec.

Druga ekipa u 2. Hrvatskoj stolnoteniskoj ligi ugostila je ekipu STK Joola iz Zagreba. Gosti su bili vrlo uvjerljivi i pobijedili s 4:0. Za ekipu su nastupili: Luka Dragun, Luka Zlatkov i Dominik Jurinčić.

Treća ekipa gostovala je u Zagrebu kod ekipe STK”Remete” i u Velikoj Gorici kod ekipe STK Velika Gorica – Stanfar III. Dugoselci su u obije utakmice poraženi rezultatom 4:2. Za ekipu su nastupili: Lika i Jure Iviš i Andrej Papak.

U nedjelju 19.03.2017. godine u Dugom Selu je odigran četvrti i posljednji krug županijskih liga u sezoni 2016/2017. godine. U Ligi nada za djevojčice, ekipa Dugo Selo II: Mara Markovanović, Mia Horvatiček, Lana Bebek i Barbara Tepeš osvojila je 2. mjesto a prva ekipa: Ana Tandara, Lea Arabadžić i Nikolina Pužek 5. mjesto. U Ligi nada za dječake Dugoselska ekipa u sastavu: Andrej Papak, Jure Iviš, Luka Tepeš, Patrik Paurević i Leon Pužek osvojila je uvjerljivo 1. mjesto bez i jednog poraza u cijeloj ligi.

U Županijskoj ligi za žene naša ekipa u sastavu: Paola Iviš, Lucija i Anamarija Tominac i Ema Fruk osvojila je 1. mjesto kao i muška ekipa: Tomislav Nagy, Matej Mlinar i Matija Pivar u Županijskoj muškoj ligi. Druga ekipa: Kristijan Bagarić, Ivo Starčević i Mateo Bijelić zauzela je 4. mjesto.

 

Kuglački klub Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska kuglačka liga – Centar (seniori) – 17. kolo
– Utakmica: KK MEDVEDGRAD – KK DUGO SELO 1934 7:1
– Mjesto: Zagreb, Kuglana Zagreb
– Vrijeme: Srijeda, 15. ožujka 2017.g. u 18:00 sati

 

 

ŽRK Dugo Selo ’55

1.) 3. Hrvatska rukometna liga Središte – 17.kolo
– Mjesto: Zagreb (Dom sportova 3)
– Datum i vrijeme: 18.03.2017. , 17:30 sati
– Rezultat: RK Libra Tehničar – ŽRK DUGO SELO ’55 2 , 26:31 (13:16)
– Sastav: J.Bebek 9, V.Čamber 8, A.Pavković 7, A.Šebalj 4, T.Geri 2, P.Franjić 1, K.Svetec, I.Nikolić, A.Strujić, R.Pavić, I.Šebalj.

2.) Međužupanijska rukometna liga ’02 – 7.krug
– Mjesto: Samobor (SD B.Toni)
– Datum i vrijeme: 18.03.2017. , 11:00 sati i 13:00 sati
– Rezultat prve utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Samobor , 17:15 (11:9)
– Sastav prve utakmice: P.Jakešević 7, P.Ivić 6, B.Stojanović 2, S.Antunović 2, L.Jakešević, N.Lokmić, S.Ivić, T.Murat, I.Nikolić, K.Iličić, K.Ikić, N.Jakešević, P.Hršak, L.Ljevar, V.Papac.
– Rezultat druge utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Udarnik , 17:24 (7:12)
– Sastav druge utakmice: P.Jakešević 6, P.Ivić 4, B.Stojanović 3, N.Lokmić 1, I.Nikolić 1, S.Antunović 1, K.Ikić 1, L.Jakešević, S.Ivić, T.Murat, K.Iličić, N.Jakešević, L.Ljevar, P.Hršak, V.Papac.

3.) 1. Hrvatska rukometna liga za djevojčice ’04 – 7.krug
– Mjesto: Buje (Dvorana OŠ M.Balote)
– Datum i vrijeme: 19.03.2017. , 11:00 sati i 14:00 sati
– Rezultat prve utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Buje , 14:12 (5:7)
– Sastav prve utakmice: M.Grgošević 5, M.Brnjaković 5, G.Vladić 3, A.Borac 1, K.Vuković, L.Golub, N.Josipović, T.Dramac, J.Balšić, L.Zelić, L.Đurđević, L.Pavlić, E.Bičanić, E.Novosel, H.Miličević.
– Rezultat druge utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Poreč , 21:18 (15:7)
– Sastav druge utakmice: M.Brnjaković 9, K.Vuković 4, N.Josipović 3, M.Grgošević 2, L.Golub 2, J.Balšić, G.Vladić, T.Dramac, L.Zelić, L.Đurđević, L.Pavlić, A.Borac, E.Bičanić, E.Novosel, H.Miličević.

 

Možda Vas zanima...