Najave natjecanja dugoselskih sportaša za vikend 25. i 26. ožujka 2017.g.

NK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 19. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK JADDRAN-POREČ

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 15:30 sati

 

2.) Druga NL Središte juniori – 20. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK MLADOST BUZIN

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 26. ožujka 2017. u 15:30 sati

 

3.) Druga NL Središte kadeti – 20. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK MLADOST BUZIN

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 26. ožujka 2017. u 13:30 sati

 

4.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 16. kolo

– Utakmica NK VINOGRADAR – NK DUGO SELO

– Mjesto: Jastrebarsko

– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 13:30 i 15:00 sati

 

5.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ- 15. kolo

– Utakmica NK SLOGA (K) – NK DUGO SELO

– Mjesto: Križ

– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 10:00 i 11:30 sati

 

6.) PRSTIĆI I POČETNICI NSZŽ – „A“ – 15. kolo

– Utakmica NK UDARNIK – NK DUGO SELO

– Mjesto: Kurilovec

– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 14:00 i 15:30 sati

 

7.) Turopoljska liga mladeži – Jug (Prstići i početnici – Dugo Selo II) – 12. kolo

– Utakmica NK UDARNIK – NK DUGO SELO

– Mjesto: Kurilovec

– Vrijeme: Nedjelja, 26. ožujka 2017. u 14:00 i 15:30 sati

 

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liha – Istok (seniori) – 18. kolo

– Utakmica: NK GRANIČAR – NK OSTRNA

– Mjesto: Tučenik

– Vrijeme: Nedjelja, 26.3.2017. u 16:00 sati

 

2.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori) – 18. kolo

– Utakmica: NK OSTRNA – NK MEŠTRICA

– Mjesto: Velika Ostrna

– Vrijeme: Subota, 25.3.2017. u 16:00 sati

 MRK Dugo Selo

1.) 26.03.2017: 7.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „B“ 2006.god

Dugo Selo:      MRK DUGO SELO – RK RUGVICA    početak utakmice u 14,00 sati

 

2.) 25.03.2017: 21.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SJEVER“ – SENIORI

Kutina: RK MOSLAVINA – MRK DUGO SELO            početak utakmice u 18,00 sati

 

3.) 26.03.2017: 23.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „A“ 2004.god

Velika Gorica:            RK GORICA – MRK DUGO SELO         početak utakmice u 09,45 sati

 

4.) 26.03.2017: 12.krug, 1.Hrvatska mlađa kadetska rukometna liga „SREDIŠTE“ – ml. kadeti 2002.god

Zagreb: RK ZG DUBRAVA – MRK DUGO SELO                     početak utakmice u 15,15 sati

MRK DUGO SELO – RK SLOGA KRIŽ                       početak utakmice u 17,15 sati

 

ŽRK Dugo Selo ’55

25.03.2017. (subota)

1.) 3. Hrvatska rukometna liga Središte – 18.kolo
– Utakmica: ŽRK DUGO SELO ’55 2 – ŽRK Petrinia
– Mjesto: Dugo Selo (GSD)
– Vrijeme: 16:30 sati

26.03.2017. (nedjelja)

1.) 1. Hrvatska rukometna liga – 17.kolo
– Utakmica: ŽRK DUGO SELO ’55 – RK Trešnjevka
– Mjesto: Dugo Selo (GSD)
– Vrijeme: 18:00 sati

2.) Međužupanijska rukometna liga ’04 – 7.krug
– Utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Dubrava ZG , ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Udarnik
– Mjesto: GSD (Dugo Selo)
– Vrijeme: 10:30 sati , 11:30 sati

 

KK Dugo Selo

1.) B1 liga – centar (seniori) – 17. kolo

– Utakmica: KK DUGO SELO – KK LABRADA

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017.g. u 18:30 sati

 

2.) III. juniorska liga Centar – 8. kolo

– Utakmica: KK MLADOST  II – KK DUGO SELO

– Mjesto: Zagreb

– Vrijeme: Četvrtak, 30. ožujka 2017.g. u 20:30 sati

 

3.) IV. mlađekadetska liga Centar – 7. kolo

– Utakmica: KK SAMOBOR -KK DUGO SELO

– Mjesto: Samobor

– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017.g. u 16:20 sati

 

Odbojkaški klub Dugo Selo

1.) 3. Odbojkaška liga Centar – 12. kolo – seniorke

– Utakmica: OK DUGO SELO ­  OK SUNJA

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 18. ožujka 2017.g. u 12:30 sati

 

Atletski klub Martin Dugo Selo

Atletski klub “Martin Dugo Selo” nastupit će u nedjelju 26.03. u Velikoj Gorici na 25. Turopoljskoj utrci dužine 21,1 km.

Start u 10.30 sati.

Utrka je sastavni dio I. Hrvatske lige cestovnog trčanja, druga po redu od ukupno 13 ove sezone.

 

Taekwondo klub Dugo Selo

5.ČIGRA OPEN I 8.ČIGRA LIMAČ KUP

– međunarodni turnir humanitarnog karaktera

– turnir s nacionalne rang liste Hrvatskog taekwondo saveza za kadetski uzrast

– natjecanje u borbama, formama i paraformama

KATEGORIJE: limači, mlađi kadeti, kadeti, juniori i seniori

MJESTO: Sportska dvorana „ Dom sportova “, dvorana 2, Trg Krešimira Ćosića 11 , Zagreb

VRIJEME: 26.3.2017. nedjelja, od 9.30h

Taekwondo klub Dugo Selo nastupa sa 16 natjecatelja, od toga 4 kadeta koji skupljaju bodove za nacionalnu rang listu.

Možda Vas zanima...