Rezultati dugoselskih sportaša za vikend 25. i 26. ožujka 2017.

Skoči do glavnog sadržajaSkoči do alatne trake

Nadzorna ploča
Početna
Nadogradnje
2

Objave
Sve objave
Dodaj novu
Kategorije
Oznake

Medijski zapisi
Zbirka
Dodaj novi

Stranice
Sve stranice
Dodaj novu

Komentari

TablePress
All Tables
Add New Table
Import a Table
Export a Table
Plugin Options
About TablePress

Sliders
All Sliders
Add New
Settings
Get More Features!

Izgled
Teme
Prilagodi
Widgeti
Izbornici

NK Dugo Selo
1.) 3. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 19. kolo
– Utakmica NK DUGO SELO – NK JADRAN-POREČ 2:1
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 15:30 sati

2.) Druga NL Središte juniori – 20. kolo
– Utakmica NK DUGO SELO – NK MLADOST-BUZIN 3:1
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Nedjelja, 26. ožujka 2017. u 12:00 sati

3.) Druga NL Središte kadeti – 20. kolo
– Utakmica NK DUGO SELO – NK MLADOST-BUZIN 2:2
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Nedjelja, 26. ožujka 2017. u 10:00 sati

4.) MLAĐI PIONIRI 1.LIGA NSZŽ – 16. kolo
– Utakmica NK VINOGRADAR – NK DUGO SELO 1:1
– Mjesto: Jastrebarsko
– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 13:30 sati

5.) PIONIRI 1.LIGA NSZŽ – 16. kolo
– Utakmica NK VINOGRADAR – NK DUGO SELO 0:2
– Mjesto: Jastrebarsko
– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 15:00 sati

6.) MLAĐI PIONIRI 2.LIGA NSZŽ – 15. kolo
– Utakmica NK SLOGA (K) – NK DUGO SELO 5:1
– Mjesto: Križ
– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 10:00 sati

7.) PIONIRI 2.LIGA NSZŽ – 15. kolo
– Utakmica NK SLOGA (K) – NK DUGO SELO 6:2
– Mjesto: Križ
– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 11:30 sati

8.) POČETNICI NSZŽ – „A“ – 15. kolo
– Utakmica NK UDARNIK – NK DUGO SELO 1:3
– Mjesto: Kurilovec
– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 14:00 sati

9.) PRSTIĆI NSZŽ – „A“ – 15. kolo
– Utakmica NK UDARNIK – NK DUGO SELO 0:9
– Mjesto: Kurilovec
– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017. u 15:30 sati

10.) POČETNICI Turopoljska liga mladeži – Jug (Dugo Selo II) – 12. kolo
– Utakmica NK UDARNIK – NK DUGO SELO 5:2
– Mjesto: Kurilovec
– Vrijeme: Nedjelja, 26. ožujka 2017. u 14:00 sati

11.) PRSTIĆI Turopoljska liga mladeži – Jug (Dugo Selo II) – 12. kolo
– Utakmica NK UDARNIK – NK DUGO SELO 0:6
– Mjesto: Kurilovec
– Vrijeme: Nedjelja, 26. ožujka 2017. u 15:30 sati

NK Ostrna
1.) 2. Županijska liga – Istok (seniori) – 18. kolo

– Utakmica: NK GRANIČAR – NK OSTRNA 1:4

– Mjesto: Tučenik

– Vrijeme: Nedjelja, 26.3.2017. u 16:00 sati

 

2.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori) – 18. kolo

– Utakmica: NK OSTRNA – NK MEŠTRICA 5:4

– Mjesto: Velika Ostrna

– Vrijeme: Subota, 25.3.2017. u 16:00 sati

MRK Dugo Selo
25.03.2017: 21.kolo, 1. Hrvatska rukometna liga „SJEVER“ – SENIORI
Kutina: MRK MOSLAVINA – MRK DUGO SELO 28 – 27 ( 13 – 11 )

26.03.2017: 12.krug , 1.Hrvatska mlađa kadetska liga – MLAĐI KADETI 2002. god
Dubrava: MRK DUGO SELO – RK SLOGA Križ 29 – 24 ( 19 – 10 )
Dubrava:RK ZG DUBRAVA – MRK DUGO SELO 13 – 23 ( 7 – 10 )
26.03.2017: 23.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „A“ 2004.god
Velika Gorica:MRK DUGO SELO – HRK GORICA 33 – 17 ( 20 – 4 )
26.03.2017: 7.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „B“ 2006.god
Dugo Selo:MRK DUGO SELO – RK RUGVICA 11 – 23 ( 7 – 10 )

ŽRK Dugo Selo ’55
1.) 1. Hrvatska rukometna liga – 17.kolo
– Mjesto: Dugo Selo (GSD)
– Datum i vrijeme: 26.03.2017. , 18:00 sati
– Rezultat: ŽRK DUGO SELO ’55 – RK Trešnjevka , 25:19 (14:11)
– Sastav: V.Čamber 7, J.Bebek 4, L.Marjančić 4, A.Pavković 3, A.Galić 2, I.Lisjak 2, M.Ćorković 1, I.Kirin 1, S.Remenar 1, A.Radovac, A.Šebalj, M.Slišković, A.Božić, I.Rokavec, M.Budić 21 obrana, I.Šebalj.

2.) 3. Hrvatska rukometna liga Središte – 18.kolo
– Mjesto: Dugo Selo (GSD)
– Datum i vrijeme: 25.03.2017. , 15:30 sati
– Rezultat utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 2 – ŽRK Petrinia , 32:27 (19:14)
– Sastav utakmice: A.Šebalj 9, K.Stipić 8, J.Bebek 6, P.Jakešević 3, T.Geri 3, K.Svetec 2, I.Nikolić 1, R.Pavić, B.Stojanović, P.Hršak, I.Šebalj, S.Antunović, A.Strujić, P.Ivić, S.Ivić.

3.) Međužupanijska rukometna liga ’04 – 7.krug
– Mjesto: Dugo Selo (GSD)
– Datum i vrijeme: 26.03.2017. , 10:30 sati i 11:30 sati
– Rezultat prve utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Dubrava , 28:6 (12:3)
– Sastav prve utakmice: L.Golub 8, M.Grgošević 5, K.Vuković 4, N.Josipović 4, M.Brnjaković 4, L.Pavlić 2, G.Vladić 1, E.Novosel, L.Popovski, T.Dramac, L.Zelić, L.Đurđević, H.Miličević.
– Rezultat druge utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Udarnik , 27:11 (14:5)
– Sastav druge utakmice: M.Grgošević 12, M.Brnjaković 8, K.Vuković 3, N.Josipović 2, G.Vladić 1, L.Golub 1, E.Novosel, L.Popovski, T.Dramac, L.Zelić, L.Đurđević, H.Miličević, L.Pavlić.

KK Dugo Selo
1.) B1 liga – centar (seniori) – 17. kolo
– Utakmica: KK DUGO SELO – KK LABRADA 80:79
– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković
– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017.g. u 18:30 sati

2.) IV. mlađekadetska liga Centar – 7. kolo
– Utakmica: KK SAMOBOR -KK DUGO SELO 76:67
– Mjesto: Samobor
– Vrijeme: Subota, 25. ožujka 2017.g. u 16:20 sati

Atletski klub Martin Dugo Selo
U nedjelju, 26. ožujka 2017.g. u Velikoj Gorici održano je II. kolo 1. Hravtske lige u cestovnom trčanju, 25. Turopoljska trk dužine 21,1 km i utrka Juniorskog cestovnog kupa na 5000 m.
Trkači i trkačice AK „Martin Dugo Selo“ osvojili su 3 brončane medalje i to u Juniorskom cestovnom kupu, Dominik Lončarić u kategoriji mlađih juniora i u polumaratonu Ljiljana C. Kinder u kategoriji Ž 50 i Ivana Radošić u kategoriji Ž 55+.
Rezultati 21,1 km dugoselsci:
1:24.56 Josip Dragun
1:36:14 Tomislav Poljak
1:42:34 Neven Matijaš
1:47:09 Matej Barilić
2:06:10 Ljiljana C. Kinder
2:06:11 Krunoslav Bertek
2:11:31 Valentina Hajdarović
2:17:51 Željka Pleš
2:26:16 Martina Bionda
2:26:29 Dijana Peći
2:48:04 Ivana Radošić
Rezultati 5000 m juniori:
0:20:15 Dominik Lončarić

Taekwondo klub Dugo Selo
5.ČIGRA OPEN I 8.ČIGRA LIMAČ KUP
– međunarodni turnir humanitarnog karaktera
– turnir s nacionalne rang liste Hrvatskog taekwondo saveza za kadetski uzrast
– natjecanje u borbama, formama i paraformama
KATEGORIJE: limači, mlađi kadeti, kadeti, juniori i seniori
MJESTO: Sportska dvorana „ Dom sportova “, dvorana 2, Trg Krešimira Ćosića 11 , Zagreb
VRIJEME: 26.3.2017. nedjelja, od 9.30h
REZULTATI:
MATEJ DRAGUN (mlađi kadet -51kg ) 1.mjesto
ANA JADANEC ( mlađa kadetkinja -36kg ) 2.mjesto
LEA GRUBUŠIĆ (kadetkinja -51kg) 3.mjesto
MARIO ILIJA PRKIĆ ( mlađi kadet -43kg ) 3.mjesto
ANTONIO KOLIĆ (mlađi kadet -43kg ) 3.mjesto
MIA JELOVIĆ (mlađa kadetkinja -39kg ) 3.mjesto
KLARA JELOVIĆ ( limačica – 33kg ) 3.mjesto
MIHAEL KRALJ ( limač -22kg ) 3.mjesto
IVAN JELOVIĆ (limač -24kg ) 3.mjesto
IVAN JAJČAN ( mlađi kadet -33kg ) 3.mjesto

Naša kadetkinja Lea Grubišić i kadet Matej Mihalic uvršteni su na nacionalnu rang listu za kadetsku selekciju.
Kuglački klub Dugo Selo
1.) 3. Hrvatska kuglačka liga – Centar (seniori) – 18. kolo
– Utakmica: KK DUGO SELO 1934 – KK VODOVOD 7:1
– Mjesto: Zagreb, Kuglana Radnik
– Vrijeme: Četvrtak, 22. ožujka 2017.g. u 18:00 sati
Ovom utakmicom odigrano je posljednje kolo 3. Hrvatske kuglačke lige Centar, dok su momčad KK Dugo Selo završilo natjecanje na 4. od mogućih 10 mjesta.
K O N A Č N I P O R E D A K
KLUB UTA POB NER POR BOD POE+ POE ‐ SET + SET ‐
1. Medvedgrad 18 14 1 3 29 101 43 262,5 169,5
2. Sesvete 18 12 1 5 25 87 57 223 209
3. Zanatlija 18 12 0 6 24 87 57 226,5 205,5
4. Dugo Selo 1934 18 11 0 7 22 84 60 232 200
5. Harmica 18 9 1 8 19 64,5 79,5 208 224
6. Zagrebačka pivovara 18 8 1 9 17 74,5 69,5 216 216
7. Medika 18 7 1 10 15 61,5 82,5 213 219
8. Croatia‐Osiguranje 18 5 1 12 11 59,5 84,5 202,5 229,5
9. Ponikve II 18 4 2 12 10 56 88 195 237
10. Vodovod 18 4 0 14 8 45 99 181,5 250,5

S.T.Š.K. Dugo Selo
Andrej Papak pobjednik Masters turnir HSTS-a u Puli!
U Puli u subotu i nedjelju 25. – 26.03.2017. godine odigran je stolnoteniski Masters turnir na kojem je moglo nastupiti samo po šesnaest najboljih iz svake kategorije po masters rang listi HSTS-a. Desetoro naših članova izborilo je nastup na ovom turniru. Troje je izborilo postolje. Andrej Papak pobijedio je u kategoriji Najmlađih kadeta a dvije naše igračice osvojile su 3. mjesto: Ana Murat u kategoriji Juniorki i Antonela Papak u kategoriji Mlađih kadetkinja.

Taekwondo klub Martin Grad
26. 03. 2017 godine TKD KLUB ČIGRA iz Zagreba organizirao je međunarodno Tkd natjecanje ČIGRA OPEN i ČIGRA LIMAČ OPEN 2017 koje se održalo u konkurenciji kick, ml. Kadeti, kadeta I juniora.
Na natjecanje se prijavilo 65 klubova – ekipa sa 722 natjecatelja iz 3 država.
Na ČIGRA OPEN 2017 nastupilo je 427 natjecatelja, a na ČIGRA LIMAČ OPEN 2017 295 natjecatelja. Taekwondo klub MARTIN GRAD nastupio je sa 7 natjecatelja u borbama i kicku.
U pojedinačnim nastupima medalju je osvojio:
BORBE:
– Valentino Plavec – 1. MJESTO.
– Matej Blažević – 2. MJESTO.
KICK:
– Iva Žugec – 1. MJESTO.
– Laura Poslon – 3. MJESTO.

Možda Vas zanima...