Najava natjecanja dugoselskih sportaša za vikend 8. i 9. travnja 2017.

NK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 21. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK SUPNIK

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 08. travnja 2017. u 16:30 sati

2.) Druga NL Središte juniori – 22. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK NAFTAŠ-IVANIĆ GRAD

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 09. travnja 2017. u 16:00 sati

3.) Druga NL Središte kadeti – 22. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK NAFTAŠ-IVANIĆ GRAD

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 09. travnja 2017. u 14:00 sati

4.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 18. kolo

– Utakmica NK JASKA – NK DUGO SELO

– Mjesto: Jastrebarsko

– Vrijeme: Subota, 08. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

5.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ- 17. kolo

– Utakmica NK LADUČ – NK DUGO SELO

– Mjesto: Laduč

– Vrijeme: Subota, 08. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

6.) PRSTIĆI I POČETNICI NSZŽ – „A“ – 17. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK BAN JELAČIĆ

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 08. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

7.) Turopoljska liga mladeži – Jug (Prstići i početnici – Dugo Selo II) – 14. kolo

– Utakmica NK GRADIĆI – NK DUGO SELO

– MJesto: Gradići

– Vrijeme: Nedjelja, 09. travnja 2017. u 10:00 i 11:00 sati

8.) Liga prstića i limaća – NS DS

– Utakmica NK DUGO SELO – NK Rugvica

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Petak, 07. travnja 2017. u 18:15 i 19:15 sati

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liga – Istok (seniori) – 20. kolo

– Utakmica: NK KLOŠTAR – NK OSTRNA

– Mjesto: Kloštar Ivanić

– Vrijeme: Subota, 8.4.2017. u 16:30 sati

 

2.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori) – 20. kolo

– Utakmica: NK OSTRNA – NK OBOROVO

– Mjesto: Velika Ostrna, nogometno igralište

– Vrijeme: Nedjelja, 9.4.2017. u 16:00 sati

 

3.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri) – 11. kolo

– Utakmica: NK OSTRNA – NK SAVA Sop

– Mjesto: Igralište Velika Ostrna

– Vrijeme: Subota, 8.4.2017. u 11:00 sati

MRK Dugo Selo

08.04.2017: 09.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „B“ 2006.god.

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK DUBRAVA početak utakmice u 10,30 sati

08.04.2017: 25.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „A“ 2004.god.

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK ZG DUBRAVA početak utakmice u 12,00 sati

08.04.2017: 23.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SJEVER“ – Seniori

Dugo Selo: RK MAKSIMIR PASTELA – MRK DUGO SELO početak utakmice u 17,30 sati

09.04.2017: 13.krug, 1.Hrvatska mlađa kadetska rukometna liga – ml. kadeti 2002.god

Zagreb : RK MOSLAVINA – MRK DUGO SELO početak utakmice u 15,00 sati

MRK DUGO SELO – RK MAKS. PASTELA početak utakmice u 17,00 sati

KK Dugo Selo

1.) III. juniorska liga Centar – 10. kolo

– Utakmica: KK MLADOST III – KK DUGO SELO

– Mjesto: Dom košarke Cedevita

– Vrijeme: Subota, 8. travnja 2017.g. u 17:00 sati

2.) IV. mlađekadetska liga Centar -9. kolo

– Utakmica: KK HERMES ANALITICA ZAPAD- KK DUGO SELO

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 8. travnja 2017.g. u 12:30 sati


Atletski klub Martin Dugo Selo

Atletski klub “Martin Dugo Selo” nastupit će 09.04. u nedjelju na IV. kolu Hrvatske cestovne lige u gradu Sinju.

20. Sinjski polumaraton 21,1 km startat će u 09:30 sati.

Šahovski klub Dugo Selo

IV. A lige Centar za seniore:

Datum: 09.04.2017. (Nedjelja)
Mjesto: Buševec, Velika Gorica

Vrijeme: 10:00 sati

Susret: ŠK Polet II, Buševec – ŠK Dugo Selo

ŽRK Dugo Selo ’55

1.) 3. Hrvatska rukometna liga Središte – 20.kolo
– Utakmica: ŽRK DUGO SELO ’55 2 – ŽRK Gorica
– Mjesto: Dugo Selo (GSD)
– Vrijeme: Subota, 08.04.2017. u 14:45 sati

2.) 1. Hrvatska rukometna liga – 19.kolo
– Utakmica: ŽRK Umag – ŽRK DUGO SELO ’55
– Mjesto: Umag (SD Stella Maris)
– Vrijeme: Nedjelja, 09.04.2017. u 17:00 sati

Možda Vas zanima...