Rezultati dugoselskih sportaša – vikend 3. i 4. lipnja 2017.g.

NK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 30. kolo

– Utakmica NK VINOGRADAR – NK DUGO SELO 4:0

– Mjesto: Jastrebarsko

– Vrijeme: Subota, 03. svibnja 2017. u 17:30 sati

 

2.) MLAĐI PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 26. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK INTER-ZAPREŠIĆ 0:0

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 03. svibnja 2017. u 09:00 sati

 

3.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ- 25. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK ZRINSKI 3:2, 1:1

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 03. svibnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

 

4.) PRSTIĆI NSZŽ – „A“ – „Liga za prvaka“ – 8. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK INTER-ZAPREŠIĆ 0:0

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 03. svibnja 2017. u 09:00 sati

 

5.) PRSTIĆI NSZŽ – „A“ – „Liga za prvaka“ – 7. kolo

– Utakmica HNK GORICA – NK DUGO SELO 2:3

– Mjesto: Velika Gorica

– Vrijeme: Nedjelja, 04. lipnja 2017. u 09:00 sati

 

6.) POČETNICI NSZŽ – „A“ – „Liga za prvaka“ – 8. kolo

– Utakmica NK SAMOBOR – NK DUGO SELO 2:1

– Mjesto: Samobor

– Vrijeme: Subota, 03. svibnja 2017. u 10:00 sati

– 7. kolo koje se igralo 31.05. D.Selo – Bistra 3:2

– 9. kolo koje se trebalo igrati 10.06. D.Selo – Vinogradar 6:2

7.) Turopoljska liga mladeži – Jug (Prstići i početnici – Dugo Selo II) – 21. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK GORICA 03 8:2, 3:0

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 03. svibnja 2017. u 17:30 i 18:30 sati


Taekwondo klub Dugo Selo

3. OZALJ OPEN

KATEGORIJE: vrtićanci, mlađi kadeti, kadeti

MJESTO: Osnovna škola „Slava Raškaj“, Podgraj 10a, Ozalj

VRIJEME: 3.6.2017. subota, 9.30

Taekwondo klub Dugo selo nastupio je sa 14 natjecatelja u svim kategorijama.

Matej Mihalic proglašen je najboljima kadetom turnira.

REZULTATI:

MATEJ MIHALIC – 1.mjesto

ANA JADANEC – 1.mjesto

MANUELA PRANJIĆ – 2.mjesto

LANA BATALO – 2.mjesto

DORIJAN DEDIĆ – 2.mjesto

MARIO ILIJA PRKIĆ – 2.mjesto

MATEO MATIJAŠ – 3.mjesto

SREĆKO ZDUNIĆ – 3.mjesto

LEON JOSIPOVIĆ – 3.mjesto

ANTONIO KOLIĆ – 3.mjesto

MATIJA BERTEK – 3.mjesto

FILIP TOMINAC – 3.mjesto

MIHAEL KRALJ – 3.mjesto

 

 

Atletski klub „Martin Dugo Selo“

U nedjelju u 9:00 startao je 32. Plitvički Maraton, VII. kolo Klupskog prvenstva Hrvatske u cestovnoj atletici.

Po iznimno teškim vremenskim uvjetima i zahtjevnoj brdovitoj stazi članovi ekipe AK “Martin Dugo Selo” postigli su slijedeće rezultate:

42,2 km:

Tomislav Poljak   3.44:31

Matej Barilić       4:27:06

21,1 km:

Neven Matijaš     1.54:37

Ljiljana C. Kinder 2.19:55

Klaudija Boščić   2.24.09

Marina Bionda     2:35:18

I 60 godišnja veteranka  Ivana Radošić 3:26:10

Ovo je bila zadnja utrka proljetnog dijela sezone. Prvenstvo se nastavlja početkom rujna tradicionalnom međunarodnom Žumberačkom utrkom.

Možda Vas zanima...