Rezultati sportskih događanja za vikend 9. i 10. rujna 2017

S.T.Š.K. „Dugo Selo“

Šestero Dugoselskih stolnotenisača u reprezentaciji Hrvatske!

Od 13. do 17. Rujna 2017. godine u Varaždinskoj Areni odigrano je peto izdanje ITTF turnira Croatia Open za juniore i kadete. Varaždin je ove godine ugostio rekordan broj, 265 mladih stolnotenisača i stolnotenisačica iz cijelog svijeta.

Veliko priznanje za naš klub, šestero naših mladih igrača i igračica pozvano je za ovu akciju u reprezentaciju Hrvatske. Po običaju najbolji plasman ostvario je Luka Martinek u juniorskoj konkurenciji plasmanom među 32. Uz Luku za juniore nastupio je i Mislav Martinek. Juniorke Ana Murat i Ana Trbuščić igrale su u konkurenciji juniorki a Luka Dragun i Luka Zlatkov za kadetsku reprezentaciju.

NK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 5. kolo

– Utakmica NK OPATIJA – NK DUGO SELO    3:1

– Mjesto: Opatija

– Vrijeme: Subota, 16. rujna 2017. u 16:30 sati

 

2.) Treća NL Središte juniori – 3. kolo

– Utakmica NK MLADOST – NK DUGO SELO       – odgođeno

– Mjesto: Petrinja

– Vrijeme: Nedjelja, 17. rujna 2017. u 17:00 sati

 

3.) Treća NL Središte kadeti – 3. kolo

– Utakmica NK MLADOST – NK DUGO SELO       – odgođeno

– Mjesto: Petrinja

– Vrijeme: Nedjelja, 17. rujna 2017. u 15:00 sati

 

4.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 5. kolo

– Utakmica NK SAMOBOR – NK DUGO SELO      1:5, 0:2

– Mjesto: Samobor

– Vrijeme: Subota, 16. rujna 2017. u 10:00 i 11:15 sati

 

5.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ ISTOK – 5. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO II  – NK RUGVICA      4:0, 1:0

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 17. rujna 2017. u 10:00 i 11:30 sati

 

6.) MLAĐI PIONIRI  3.LIGA NS Velike Gorice – 3. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO III  – NK SAVA         – odgođeno

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 16. rujna 2017. u 9:00 sati

 

7.) PRSTIĆI I POČETNICI (limaći) 1. Liga NSZŽ –  4. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO  – NK UDARNIK       – odgođeno

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 16. rujna 2017. u 11:00 i 12:15 sati

 

8.) 3. Liga NS DS – Prstići i limaći – 3. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK SLOGA

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 17. rujna 2017. u 13:00 i 14:00 sati

 

9.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Limači – 4. kolo     2:5

– Utakmica NK KLAS – NK DUGO SELO

– Mjesto: Mićevac

– Vrijeme: Nedjelja, 16. rujna 2017.g. u 11:00

 

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liga – Istok (seniori)      –  5. kolo

– Utakmica: NK DONJA ZELINA : NK OSTRNA      0:0

– Mjesto: PAUKOVEC

– Vrijeme: Nedjelja, 17. rujna 2017.g. u 17:00 sati

 

2.) Liga mladeži Nogometnog saveza Velika Gorica (pioniri) 4. kolo

– Utakmica: NK TUROPOLJAC : NK OSTRNA          0:6

– Mjesto: Turopolje

– Vrijeme: Nedjelja, 17. rujna 2017.g. u 11:00 sati

 


MRK Dugo Selo

16.09.2017: 1.kolo, 2. Hrvatka rukmetna liga „SJEVER“ – SENIORI

Ivanec: RK IVANEC – MRK DUGO SELO 28 – 26   ( 17 – 15 )

17.09.2017: 1.kolo, 2.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „A“ 2004.god

Podsused: RK METALAC – MRK DUGO SELO   34 – 21   ( 13 – 10 )

 

17.09.2017: pretkolo, 1. Hrvatka mlađa kadetska rukometna liga „SREDIŠTE“ – 2002.godište

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK SISAK 22 – 18   ( 10 – 7 )

 

Atletski klub Martin Dugo Selo

U nedjelju 17.09. AK “Martin Dugo Selo” Nastupio je na X, kolu I. Hrvatske cestovne lige, Varaždinskom polumaratonu.

Startalo se u 10:30 sa Kapucinskog trga gdje je bio i cilj utrke.

Staza kružna ulicama Varaždina.

Rezultati naših trkača-ica:

Žene:

Ivana Malus 2:04:20, Ružica Vidović Kešinović 2:04:22, Valentina Hajdarović 2:14:58, Marina Bionda 2:17:21

Muški: Zvonimir Pigac 1:39:52, Neven Matijaš 1:44:26, Tihomir Anđal 1:48:18.

 

Taekwondo klub Martin Grad

  1. 09. 2017 godine TKD KLUB DUGO SELO iz Dugog Sela organizirao je međunarodno Tkd natjecanje 1. DUGO SELO OPEN 2017 koje se održalo u konkurenciji kick, ml. Kadeti i kadeta.

Na natjecanje se prijavilo 29 klubova – ekipa sa 188 natjecatelja iz BiH i RH.

Taekwondo klub MARTIN GRAD nastupio je sa 6 natjecatelja u borbama i kicku.

Pojedinačno medalje su osvojili:

 

BORBA: Valentino Plavec – 1 mj

Matej Blažević – 2 mj

Sandi Srdović – 3 mj

 

KICK: Heda Despot            – 3 mj

Ana Kolundžić – 3 mj

 

Možda Vas zanima...