Najave sportskih događanja za vikend 7. i 8. listopada 2017.

ŽRK Dugo Selo ’55

1.) 3.Hrvatska rukometna liga – 3.kolo
– Utakmica: ŠR Karlovac – ŽRK DUGO SELO ’55 2
– Mjesto: Karlovac (ŠSD Mladost)
– Vrijeme: Subota, 7.10. 2017. u 16:00 sati

2.) 1. Hrvatska rukometna liga za djevojčice ’04 – 1.krug
– Utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Ogulin, ŽRK DUGO SELO ’55 – ŠR Karlovac
– Mjesto: Dugo Selo (Dvorana OŠ I.Benković)
– Vrijeme: Nedjelja, 8.10.2017. u 15:20 sati i 16:20 sati

3.) 1. Hrvatska rukometna liga – 3.kolo
– Utakmica: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Split 2010
– Mjesto: Dugo Selo (GSD)
– Vrijeme: Nedjelja, 8.10.2017. u 18:45 sati

 

MRK Dugo Selo

07.10.2017: 04.kolo, 2.Hrvatska rukometna liga „sjever“ – seniori.

Ludbreg: RK LUDBREG – MRK DUGO SELO početak utakmice u 19,30 sati

07.10.2017. 02.krug, 1. Hrvatska rukometna liga – ml. kadeti 2002.godište

Dugo Selo: RK DUBRAVA – MRK DUGO SELO početak utakmice u 10,00 sati

RK PPD ZAGREB – RK SISAK početak utakmice u 11,00 sati

MRK DUGO SELO – RK PPD ZAGREB početak utakmice u 12,00 sati

RK SISAK – RK DUBRAVA početak utakmice u 13,00 sati

08.10.2017: 04.kolo, 2. Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2004.godište.

Dugo Selo: MRK DUGO SELO 2 – RK ZAGORICA početak utakmice u 10,30 sati

07.10.2017: 03.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2004.godište.

Sisak: RK SISAK – MRK DUGO SELO početak utakmice u 14,30 sati

05.10.2017 (četvrtak): 03.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2006.godište.

Zaprešić: MRK ZAPREŠIĆ – MRK DUGO SELO početak utakmice u 19,20 sati

 

 

NK Dugo Selo

1.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 8. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO : NK UDARNIK

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 8. listopada 2017. u 10:00 i 11:15 sati

 

2.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ ISTOK – 8. kolo

– Utakmica NK LUKAVEC : NK DUGO SELO II

– Mjesto: Lukavec

– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017. u 13:00 i 14:30 sati

 

3.) MLAĐI PIONIRI 3.LIGA NS Velike Gorice – 6. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO III : NK STRMEC

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017. u 9:00 sati

 

4.) MLAĐI PIONIRI 3.LIGA NS Velike Gorice – 7. kolo

– Utakmica: NK DUGO SELO III : NK POLET

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 8. listopada 2017. u 9:00 sati

 

5.) PRSTIĆI I POČETNICI (Limači) 1. Liga NSZŽ – 7. kolo

– Utakmica NK dugo selo : NK MLADOST (O)

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017. u 10:00 i 11:15 sati

 

6.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Limači – 8. kolo

– Utakmica NK UDARNIK: NK DUGO SELO

– Mjesto: Kurilovec

– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017.g. u 14:00 sati

 

7.) 3. Liga NS DS – Limači – 5. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO : NK VRBOVEC

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017. u 14:00 sati

 

8.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Prstići – 6. kolo

– Utakmica NK DONJA ZELINA : NK DUGO SELO

– Mjesto: Donja Zelina

– Vrijeme: Nedjelja, 8. listopada 2017.g. u 13:30

 

9.) 3. Liga NS DS – Prstići – 5. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO : NK VRBOVEC

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017. u 13:00 sati

 

10.) Treća NL Središte – KADETI I JUNIORI – 6. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO : NK ŠPANSKO

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 8. listopada 2017. u 14:30 i 16:30 sati

 

11.) 3. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 8. kolo

– Utakmica NK DUBRAVA : NK DUGO SELO

– Mjesto: Dubrava (Zagreb)

– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017. u 15:30 sati

 


NK Ostrna

1.) 2. Županijska liga – Istok (seniori) – 8. kolo

– Utakmica: NK OSTRNA : NK GRANIČAR

– Mjesto: Velika Ostrna

– Vrijeme: Nedjelja, 8. listopada 2017.g. u 16:00 sati

 

2.) 2. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (KADETI) – 7. kolo

– Utakmica: NK OSTRNA : NK SUTLA (Šenkovec)

– Mjesto: Velika Ostrna

– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017.g. u 16:00

 

3.) Liga mladeži Nogometnog saveza Velika Gorica (pioniri) 7. kolo

– Utakmica: NK OSTRNA : NK VATROGASAC (Kobilić)

– Mjesto: Velika Ostrna

– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017.g. 11:00 sati

 



 

 

Možda Vas zanima...