Rezultati sportskih događanja za vikend 7. i 8. listopada 2017

ŽRK Dugo Selo ’55
1.) 1. Hrvatska rukometna liga – 3.kolo
– Mjesto: Dugo Selo (GSD)
– Datum i vrijeme: 08.10.2017. , 18:45 sati
– Rezultat: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Split 2010 , 31:24 (16:11)
– Sastav: A.Božić 6, V.Čamber 5, J.Bebek 5, A.Galić 4, I.Rokavec 4, D.Prevendar 3, L.Marjančić 2, L.Ljubić 2, T.Geri, P.Jakešević, M.Slišković, A.Pavković, K.Svetec, P.Franjić, M.Budić 20 obrana (1 sa 7m), I.Šebalj.

2.) 3. Hrvatska rukometna liga Središte – 3.kolo
– Mjesto: Karlovac (ŠSD Mladost)
– Datum i vrijeme: 07.10.2017. , 16:00 sati
– Rezultat utakmice: RK ŠR Karlovac – ŽRK DUGO SELO ’55 2 , 35:27 (17:10)
– Sastav utakmice: K.Svetec 9, P.Jakešević 5, B.Stojanović 5, P.Franjić 3, K.Iličić 2, T.Geri 2, P.Ivić 1, R.Pavić, M.Jagić, N.Lokmić, S.Ivić, T.Murat, L.Ljevar, S.Antunović.

3.) 1. Hrvatska rukometna liga za djevojčice ’04 – 1.krug
– Mjesto: Dugo Selo (Dvorana OŠ I.Benković)
– Datum i vrijeme: 08.10.2017. , 15:20 sati i 16:20 sati
– Rezultat prve utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Ogulin , 22:16 (11:4)
– Sastav prve utakmice: M.Grgošević 5, K.Vuković 5, M.Brnjaković 3, G.Vladić 3, L.Golub 3, A.Borac 2, N.Josipović 1, E.Novosel, S.Pažur, P.Pavlić, L.Popovski.
– Rezultat druge utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – RK ŠR Karlovac , 26:9 (10:4)
– Sastav druge utakmice: K.Vuković 9, M.Brnjaković 6, M.Grgošević 6, A.Borac 2, G.Vladić 1, L.Golub 1, N.Josipović 1, E.Novosel, P.Pavlić, S.Pažur, L.Popovski.

MRK Dugo Selo
07.10.2017: 04.kolo, 2.Hrvatska rukometna liga „sjever“ – seniori.
Ludbreg: RK LUDBREG – MRK DUGO SELO 31:32 (16:12)

07.10.2017. 02.krug, 1. Hrvatska rukometna liga – ml. kadeti 2002.godište
Dugo Selo: RK DUBRAVA – MRK DUGO SELO 12:20 (5:7)
RK PPD ZAGREB – RK SISAK 16:16 (10:7)
MRK DUGO SELO – RK PPD ZAGREB 21:18 (9:8)
RK SISAK – RK DUBRAVA 30:30 (16:16)

08.10.2017: 04.kolo, 2. Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2004.godište.
Dugo Selo: MRK DUGO SELO 2 – RK ZAGORICA 40:13 (15:11)

07.10.2017: 03.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2004.godište.
Sisak: RK SISAK – MRK DUGO SELO 29:19 (19:11)

05.10.2017 (četvrtak): 03.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2006.godište.
Zaprešić: MRK ZAPREŠIĆ – MRK DUGO SELO 20:29 (8:16)

Kuglački klub Dugo Selo 1934
1.) 2.Hrvatska kuglačka liga Centar – 1.kolo
– Utakmica: DUGO SELO 1934 – HARMICA 7:1

Utakmicom prvog kola protiv Harmice kuglači Dugog Sela započeli su natjecanje u 2. Hrvatskoj kuglačkoj ligi – Centar. Od samog početka utakmice dalo se naslutiti pobjednika. Naši su kuglači igrali gotovo pa savršeno, poveli 2:0 nakon prvog para, 3:1 nakon drugog, da bi posljednji par završio posao te postavio konačni rezultat utakmice na 7:1. Osim uvjerljive pobjede, posebno treba izdvojiti novi rekord naše ekipe po broju srušenih čunjeva koji sada iznosi 3.349 i bolji je od dosadašnjeg za više od 50 čunjeva.

NK Dugo Selo
1.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 8. kolo
– Utakmica NK DUGO SELO : NK UDARNIK 3:0, 1:0
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Nedjelja, 8. listopada 2017. u 10:00 i 11:15 sati

2.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ ISTOK – 8. kolo
– Utakmica NK LUKAVEC : NK DUGO SELO II 1:5, 1:3
– Mjesto: Lukavec
– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017. u 13:00 i 14:30 sati

3.) MLAĐI PIONIRI 3.LIGA NS Velike Gorice – 6. kolo
– Utakmica NK DUGO SELO III : NK STRMEC 1:6
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017. u 9:00 sati

4.) MLAĐI PIONIRI 3.LIGA NS Velike Gorice – 7. kolo
– Utakmica: NK DUGO SELO III : NK POLET 3:0
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Nedjelja, 8. listopada 2017. u 9:00 sati

5.) PRSTIĆI I POČETNICI (Limači) 1. Liga NSZŽ – 7. kolo
– Utakmica NK dugo selo : NK MLADOST (O) 16:0, 3:1
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017. u 10:00 i 11:15 sati

6.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Limači – 8. kolo
– Utakmica NK UDARNIK: NK DUGO SELO 1:4
– Mjesto: Kurilovec
– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017.g. u 14:00 sati

7.) 3. Liga NS DS – Limači – 5. kolo
– Utakmica NK DUGO SELO : NK VRBOVEC 1:7
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017. u 14:00 sati

8.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Prstići – 6. kolo
– Utakmica NK DONJA ZELINA : NK DUGO SELO 3:4
– Mjesto: Donja Zelina
– Vrijeme: Nedjelja, 8. listopada 2017.g. u 13:30

9.) 3. Liga NS DS – Prstići – 5. kolo
– Utakmica NK DUGO SELO : NK VRBOVEC 7:1
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017. u 13:00 sati

10.) Treća NL Središte – KADETI I JUNIORI – 6. kolo
– Utakmica NK DUGO SELO : NK ŠPANSKO 2:0, 4:3
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Nedjelja, 8. listopada 2017. u 14:30 i 16:30 sati

11.) 3. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 8. kolo
– Utakmica NK DUBRAVA : NK DUGO SELO 1:0
– Mjesto: Dubrava (Zagreb)
– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017. u 15:30 sati

 

NK Ostrna
1.) 2. Županijska liga – Istok (seniori) – 8. kolo
– Utakmica: NK OSTRNA : NK GRANIČAR 7: 1
– Mjesto: Velika Ostrna
– Vrijeme: Nedjelja, 8. listopada 2017.g. u 16:00 sati

2.) 2. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (KADETI) – 7. kolo
– Utakmica: NK OSTRNA : NK OREŠJE 6:4
– Mjesto: Velika Ostrna
– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017.g. u 16:00

3.) Liga mladeži Nogometnog saveza Velika Gorica (pioniri) 7. kolo
– Utakmica: NK OSTRNA : NK VATROGASAC (Kobilić) 9:0
– Mjesto: Velika Ostrna
– Vrijeme: Subota, 7. listopada 2017.g. 11:00 sati

 

Atletski klub Martin Dugo Selo
U nedjelju 08.10 seniorska ekipa Atletskog kluba “Martin Dugo Selo” nastupila je na XI. kolu Klupskog prvenstva Hrvatske u cestovnoj atletici, Zagrebačkom maratonu.
Bodovale su se utrke polumaraton 21,1 i maraton 42,2 km
Startalo se u  10.00 sati sa Trga Bana Jelačića gdje je bio i cilj.
Rezultati dugoselaca:
Polumaraton 21,1 km: Krunoslav Bertek 2:00:01, Ivana Malus 2:08:27, Ružica Vidović Kešinović 2:09:38, Valentina Kralj 2:10.02 i Ivana Radošić 2:50.54
Maraton 42,2 km: Tomislav Poljak 3:34:42, Zvonimir Pigac 3:36:48 i Matej Barilić 4:10.57.
Osvojenim bodovima na ovoj utrci AK “Martin Dugo Selo” je dva kola prije kraja prvenstva osigurao opstanak u 1. Hrvatskoj ligi i 3. godinu za redom.

Taekwondo klub Dugo Selo
KONDOR OPEN
KATEGORIJE: limači, mlađi kadeti, kadeti, juniori i seniori ( borbe i forme )
MJESTO: Sportska dvorana „ Sutinska vrela“, Podsusedski trg 14, Podsused , Zagreb
VRIJEME: 7.10.2017. OD 9.30
Za Tk Dugo Selo nastupilo je 4 kadeta i jedan senior.
U konkurenciji 387 natjecatelja iz 65 klubova, natjecatelji iz Dugog Sela osvojili su 3 medalje.
REZULTATI:
Bruno Hrnkaš ( kadet -37kg) SREBRO
Marin Orlović ( senior -68kg ) BRONCA
Matej Mihalic ( kadet -33kg ) BRONCA

 

 

Možda Vas zanima...