Rezultati sportskih događanja za vikend 14., 15. i 16. listopada 2017.

MRK Dugo Selo14.10.2017:  05.kolo, 2.Hrvatska rukometna liga „sjever“ – seniori.Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK RUGVICA 32 : 28 (16 : 13)
16.10.2017: 04.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2004.godište.Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK ZG DUBRAVA 31 : 21 (14 : 10)
15.10.2017 : 04.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2006.godište.Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK PETRINJA 34 : 31 (20 : 15)
15.10.2017.  02.krug, 1. Hrvatska kadetska rukometna liga – kadeti 2000.godRijeka:  RK ZAMET – MRK DUGO SELO 31 : 16 (14 : 5)

MRK DUGO SELO – RK TRSAT 30 : 13 (19 : 8)
KK Dugo Selo 1.) 3. Hrvatska košarkaška liga – Centar – seniori – 1.kolo- Utakmica: KK DUGO SELO : KK OGULIN                      69:68- Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković- Vrijeme: Subota, 14.10.2017. u 19:30 sati2.) Mlađekadetska liga Zagrebačke županije – mlađi kadeti – 1.kolo- Utakmica: KK DUGO SELO : KK PODSUSED                   48:56- Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković- Vrijeme: Nedjelja, 15.10.2017. u 11:30 sati

NK Ostrna1.) 2. Županijska liga – Istok (seniori)      –  9. kolo- Utakmica: NK MILKA TRNINA : NK OSTRNA                 2:1- Mjesto: Vezišće – Vrijeme: Nedjelja, 15. listopada 2017.g. u 15:30 sati
2.) Liga mladeži Nogometnog saveza Velika Gorica (pioniri) 8. kolo- Utakmica: NK SAVA : NK OSTRNA                                    2:9- Mjesto: Sop- Vrijeme: Subota, 14. listopada 2017.g. 12:30 sati

NK Dugo Selo1.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 9. kolo – igraju samo mlađi pioniri- Utakmica NK INTER : NK DUGO SELO           3:4- Mjesto: Zaprešić – Vrijeme: Nedjelja, 15. listopada 2017. u 10:30 sati
2.) MLAĐI PIONIRI  3.LIGA NS Velike Gorice – 8. kolo- Utakmica NK DUGO SELO III : NK UDARNIK       3:2- Mjesto: Dugo Selo – Vrijeme: Nedjelja, 15. listopada 2017. u 9:00 sati
3.) 3. Liga NS DS – Prstići – 6. kolo- Utakmica NK ZELINA : NK DUGO SELO          9:0- Mjesto: Zelina- Vrijeme: Nedjelja, 15. listopada 2017. u 9:30 sati
4.) PRSTIĆI I POČETNICI (Limači) 1. Liga NSZŽ –  3. kolo – zaostala utakmica- Utakmica  NK dugo selo : NK UDARNIK      Prstići: 3:2, Limači: 3:0- Mjesto: Dugo Selo- Vrijeme: Nedjelja, 15. listopada 2017. u 12:30 i 13:30 sati
5.) PRSTIĆI I POČETNICI (Limači) 1. Liga NSZŽ –  8. kolo - Utakmica  NK BAN JELAČIĆ : NK dugo selo       Limači: 0:3- Mjesto: Vukovina- Vrijeme: Subota, 14. listopada 2017. u 10:00 i 11:15 sati
6.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Limači – 8. kolo- Utakmica NK GORICA :  NK DUGO SELO          –       OTKAZANO- Mjesto: Velika Gorica- Vrijeme: Subota, 14. listopada 2017.g. u 15:00 sati
7.) 3. Liga NS DS – Limači – 6. kolo- Utakmica NK ZELINA : NK DUGO SELO                       4:0- Mjesto: Zelina – Vrijeme: Nedjelja, 15. listopada 2017. u 10:30 sati
8.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Prstići – 7. Kolo                17:1 – Utakmica NK DUGO SELO  : NK UDARNIK- Mjesto: Dugo Selo- Vrijeme: Nedjelja, 15. listopada 2017.g. u 10:00
9.) Treća NL Središte – KADETI I JUNIORI – 7. kolo- Utakmica NK JARUN : NK DUGO SELO, Kadeti: 0:4, Juniori: 3:5- Mjesto: Zagreb – Jarun- Vrijeme: Nedjelja, 15. listopada 2017. u 14:00 i 16:00 sati
10.) 3. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 9. kolo- Utakmica NK DUGO SELO : NK TRNJE      1:0- Mjesto: Dugo Selo- Vrijeme: Subota, 14. listopada 2017. u 15:30 sati
Kuglački klub Dugo Selo 19341.) 2. Hrvatska kuglačka liga – Centar – seniori – 2.kolo- Utakmica: SESVETE : DUGO SELO 1934                      4:4- Mjesto: Zagreb, kuglana Zagreb – Vrijeme: Četvrtak, 10.10.2017. u 18:00 sati

1.) 1. Hrvatska rukometna liga – 5.kolo
– Mjesto: Koprivnica (SD Fran Galović)
– Datum i vrijeme: 13.10.2017. , 18:00 sati
– Rezultat: RK Podravka Vegeta – ŽRK DUGO SELO ’55 , 35:22 (21:7)
– Sastav: I.Rokavec 7, V.Čamber 4, J.Bebek 4, A.Galić 4, D.Prevendar 2, A.Božić 1, L.Ljubić, M.Slišković, A.Pavković, L.Marjančić, K.Svetec, P.Franjić, M.Budić 10 obrana, I.Šebalj.

2.) 3. Hrvatska rukometna liga Središte – 4.kolo
– Mjesto: Dugo Selo (Dvorana OŠ I.Benković)
– Datum i vrijeme: 17.10.2017. , 19:30 sati
– Rezultat utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 2 – ŽRK Ivanić 2 , 27:30 (13:17)
– Sastav utakmice: K.Svetec 11, L.Ljubić 7, B.Stojanović 5, P.Franjić 3, P.Ivić 1, K.Iličić, S.Antunović, S.Ivić, M.Jagić, T.Murat, T.Geri, K.Ikić, L.Ljevar, M.Grgošević, R.Pavić.

3.) Međužupanijska rukometna liga ’02 – 1.krug
– Mjesto: Dugo Selo (GSD)
– Datum i vrijeme: 15.10.2017. , 09:30 sati i 11:30 sati
– Rezultat prve utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – RK Zabok , 22:22 (10:9)
– Sastav prve utakmice: M.Brnjaković 5, T.Murat 4, K.Vuković 4, S.Antunović 4, P.Jakešević 2, B.Stojanović 2, K.Ikić 1, M.Jagić, L.Jakešević, P.Ivić, I.Nikolić, K.Iličić, M.Grgošević, P.Hršak, N.Jakešević.
– Rezultat druge utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Koka , 27:15 (17:6)
– Sastav druge utakmice: P.Jakešević 8, S.Antunović 4, M.Jagić 3, T.Murat 3, B.Stojanović 3, K.Vuković 2, M.Brnjaković 2, M.Grgošević 2, L.Jakešević, N.Lokmić, P.Ivić, I.Nikolić, K.Iličić, K.Ikić, L.Ljevar, V.Papac.

S.T.Š.K. „Dugo Selo“ Luka Zlatkov pobjednik u Osijeku! Subotu i nedjelju, 14. – 15.10.2017. godine u Osijeku je odigran 20. međunarodni stolnoteniski Memorijal “Matija Gregić. Na turniru je nastupilo preko 260 stolnotenisačica i stolnotenisača iz Bosne i Hercegovine, Srbije i Hrvatske. Na ovom turniru nastupilo je petero naših takmičara i izborilo dva postolja. U jakoj međunarodnoj konkurenciji Luka Martinek osvojio je 3. mjesto u kategoriji seniora. Luka Zlatkov osvaja 1. mjesto u kategoriji mlađih kadeta, izgubivši samo jedan set na cijelom turniru.

Možda Vas zanima...