Najave sportskih događanja za vikend 21. i 22. listopada 2017.

 

MRK Dugo Selo

22.10.2017.  03.krug, 1. Hrvatska mlađe kadetske rukometne liga – ml.kadeti 2002.god

Dugo Selo: RK GORICA – MRK DUGO SELO početak utakmice u 10,00 sati

      RK BEDEKOVČINA – RK SISAK početak utakmice u 11,00 sati

      MRK DUGO SELO – RK BEDEKOVČINA početak utakmice u 12,00 sati

      RK SISAK – RK GORICA početak utakmice u 13,00 sati

 

21.10.2017: 07.kolo, 2. Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2004.godište.

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK MOSLAVINA 2 početak utakmice u 14,00 sati

 

21.10.2017:  06.kolo, 2.Hrvatska rukometna liga „sjever“ – seniori.

Trnovec: RK TRNOVEC – MRK DUGO SELO početak utakmice u 18,00 sati

 

22.10.2017: 05.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2004.godište.

Dubrava: RK DUBRAVA – MRK DUGO SELO početak utakmice u 12,45 sati

 

22.10.2017 : 05.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „središte“ – dječaci 2006.godište.

Dubrava: RK DUBRAVA – MRK DUGO SELO početak utakmice u 15,00 sati

 

KK Dugo Selo

1.) 3. Hrvatska košarkaška liga – Centar – seniori – 2.kolo
– Utakmica: KK DUGO SELO : KK PETRINJA
– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković
– Vrijeme: Subota, 21.10.2017. u 18:30 sati

2.) Mlađekadetska liga Zagrebačke županije – mlađi kadeti – 2.kolo
– Utakmica: KK DUGO SELO : KK GORICA
– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković
– Vrijeme: Subota, 21.10.2017. u 16:30 sati

 

ŽRK Dugo Selo ’55

1.) 1. Hrvatska rukometna liga – 5.kolo
– Utakmica: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Ivanić
– Mjesto: Dugo Selo (GSD)
– Vrijeme:, Subota, 21. listopada  2017.g. u 18:30 sati

2.) 3.Hrvatska rukometna liga – 5.kolo
– Utakmica: RK Libra Tehničar – ŽRK DUGO SELO ’55 2
– Mjesto: Zagreb (SD Peščenica)
– Vrijeme: Subota, 21. listopada  2017.g. u 17:50 sati

3.) Međužupanijska rukometna liga ’06 – 1.krug
– Utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 1 – ŽRK Sloga, ŽRK DUGO SELO ’55 1 – RK Trešnjevka, ŽRK DUGO SELO ’55 2 – ŽRK Sloga, ŽRK DUGO SELO ’55 2 – RK Trešnjevka
– Mjesto: Dugo Selo (GSD)
– Vrijeme: Subota, 21. listopada  2017.g. u 09:30 sati, 10:30 sati, 11:30 sati, 12:30 sati

4.) 1.Hrvatska rukometna liga za djevojčice ’04 – 2.krug
– Utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Zamet, ŽRK DUGO SELO ’55 – RK Liburnija Opatija
– Mjesto: Rijeka (Centar Zamet)
– Vrijeme: Nedjelja, 22. listopada  2017.g. u 11:30 sati , 12:40 sati

 

NK Ostrna

1.) 2. Županijska liga – Istok (seniori)      –  10. kolo

– Utakmica: NK OSTRNA : NK KUPA

– Mjesto: Velika Ostrna

– Vrijeme: Nedjelja, 22. listopada 2017.g. u 15:30 sati

2.) 2. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (KADETI) – 8. kolo

– Utakmica: NK OSTRNA  : NK JAMNICA

– Mjesto: Velika Ostrna

– Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017.g. u 16:00 sati

3.) Liga mladeži Nogometnog saveza Velika Gorica (pioniri) 9. kolo

– Utakmica: NK OSTRNA: NK ZELINA

– Mjesto: Velika Ostrna

– Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017.g. 13:00 sati

 

NK Dugo Selo

1.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 10. kolo

– Utakmica NK ZELINA : NK DUGO SELO

– Mjesto: Zelina  

– Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017. u 10:00 i 11:15 sati

 

2.) MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ- 9. kolo

– Utakmica NK LOMNICA : NK DUGO SELO

– Mjesto: Donja Lomnica

– Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017. u 10:00 i 11:15 sati

 

3.) MLAĐI PIONIRI  3.LIGA NS Velike Gorice – 9. kolo

– Utakmica NK ZELINA : NK DUGO SELO

– Mjesto: Zelina

– Vrijeme: Nedjelja, 22. listopada 2017. u 12:00 sati

 

4.) 3. Liga NS DS – Prstići – 7. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO : NK NAFTAŠ IVANIĆ

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017. u 10:00 sati

 

5.) PRSTIĆI I POČETNICI (Limači) 1. Liga NSZŽ –  9. kolo

– Utakmica  NK RUGVICA : NK DUGO SELO

– Mjesto: Rugvica

– Vrijeme: Nedjelja, 22. listopada 2017. u 10:00 i 11:30 sati

 

6.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Limači – 8. kolo – zaostala utakmica

– Utakmica NK GORICA :  NK DUGO SELO                       

– Mjesto: Velika Gorica

– Vrijeme: Četvrtak, 19. listopada 2017.g. u 19:00 sati

 

7.) 2. Liga NS VELIKA GORICA Limači – 9. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO:  HNK GORICA VM

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 22. listopada 2017.g. u 11:30 sati

 

8.) 3. Liga NS DS – Limači – 6. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO : NK NAFTAŠ IVANIĆ

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017. u 11:15 sati

 

9.) Treća NL Središte – KADETI I JUNIORI – 8. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO : NK MAKSIMIR

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 22. listopada 2017. u 14:00 i 16:00 sati

 

10.) 3. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 12. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO : NK PAZINKA

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 21. listopada 2017. u 15:30 sati

 

S.T.Š.K. „Dugo Selo“

1.) Superliga – seniori – 3. kolo
– Utakmica: STK VODOVOD – S.T.Š.K. DUGO SELO
– Mjesto: Osijek
– Vrijeme: Subota, 21.10.2017. u 17:00 sati

2.) 1. Hrvatska liga Zapad – seniorke – 2. kolo
– Utakmica: S.T.Š.K. DUGO SELO – STK SVETA NEDJELJA-NOVAKI

                   S.T.Š.K. DUGO SELO – STK SAMOBOR
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 21.10.2017. u 11:00 i 17:00 sati

3.) 2. Hrvatska liga zapad – seniori – 2. kolo
– Utakmica: STK ZABOK II – S.T.Š.K. DUGO SELO II
– Mjesto: Zabok
– Vrijeme: Subota, 21.10.2017. u 15:00 sati

 

Možda Vas zanima...