FURIOZNI PRSTIĆI NK DUGO SELO

U 17.kolu NSZŽ, lige  PRSTIĆA  naši mali igrači su na domaćem terenu  odigrali utakmicu sezone i u potpunosti nadigrali i deklasirali vršnjake iz NK Mlaka rezultatom 4 : 1. Ova velika pobjeda je time još slađa ako znamo da su gosti prvoplasirana momčad na tablici i da su ima naši mališani nanijeli prvi poraz u prvenstvu. Već na početku proljetnog dijela sezone po rezultatima u prvim utakmicama  bilo vidljivo  da su naši igrači kroz zimu vrijedno radili  , a sada je to i na najbolji način potvrđeno u utakmici sa liderom prvenstva. U idućem kolu naši igrači gostuju u Zelini gdje se nadamo nastavku niza osvajanja bodova.

T.Š.

RASPORED    16/17.04.2016

 

KATEGORIJA

 

UTAKMICA

DATUM

VRIJEME

 

PRSTIĆI   I

 

NK ZELINA – NK DUGO SELO

17.04.2016. nedjelja

10:00 h

 

PRSTIĆI  II

 

NK MLAKA – NK DUGO SELO

17.04.2016. nedjelja

10:00 h

 

PRSTIĆI  III

 

NK DUGO SELO – NK SLOGA

09.04.2016. subota

09:30 h

 

LIMAĆI    I

 

NK ZELINA – NK DUGO SELO

17.04.2016. nedjelja

11:15 h

 

LIMAĆI   II

 

NK DUGO SELO – NK VATROGASAC

16.04.2016. subota

11:30 h

 

LIMAĆI   III

 

NK DUGO SELO – NK SLOGA

16.04.2016. subota

10:30 h

 

MLAĐI PIONIRI  I

 

NK DUGO SELO – HNŠK MOSLAVINA

16.04.2016. subota

16:00 h

 

MLAĐI  PIONIRI  II

 

NK ZELINA –  NK DUGO SELO

16.04.2016. subota

10:00 h

 

STARIJI PIONIRI  I

 

NK DUGO SELO – HNŠK MOSLAVINA

16.04.2016.subota

17:15 h

 

STARIJI PIONIRI II

 

 NK ZELINA –  NK DUGO SELO

16.04.2016.subota

11:30 h

 

KADETI

 

NK JARUN – NK DUGO SELO

17.04.2016. nedjelja

15:00 h

 

JUNIORI

 

NK JARUN – NK DUGO SELO

17.04.2016. nedjelja

17:00

T.Š.

REZULTATI  ODIGRANIH  UTAKMICA  PROŠLOG  KOLA  09/10.04.2016 :

 

KATEGORIJA

 

UTAKMICA

 

REZULTAT

 

PRSTIĆI  I

 

NK DUGO SELO – NK MLAKA

 

4 : 1

 

PRSTIĆI  II

 

NK DUGO SELO – NK MLADOST

 

5 : 3

 

PRSTIĆI  III

 

NK SAVA SOP – NK DUGO SELO

 

5 : 2

 

LIMAĆI    I

 

NK DUGO SELO – NK MLAKA

 

3 : 3

 

LIMAĆI   II

 

NK UDARNIK – NK DUGO SELO

 

0 : 8

 

LIMAĆI    III

 

NK SAVA SOP – NK DUGO SELO

 

1 : 2

 

MLAĐI PIONIRI I

 

NK LUČKO – NK DUGO SELO

 

3 : 0

 

MLAĐI PIONIRI  II

 

NK DUGO SELO – NK SAMOBOR

 

2 : 7

 

STARIJI PIONIRI I

 

NK LUČKO – NK DUGO SELO

 

2 : 1

 

STARIJI PIONIRI II

 

NK DUGO SELO – NK SAMOBOR

 

1 : 4

 

KADETI

 

NK DUGO SELO – NK VINOGRADAR

 

1 : 0

 

JUNIORI

 

NK DUGO SELO – NK VINOGRADAR

 

4 : 1

Možda Vas zanima...