Natjecanja dugoselskih sportaša za vikend 11. i 12. veljače 2017.g.

S.T.Š.K. “Dugo Selo”

U subotu i nedjelju, 10. i 11. veljače 2017.g u Gradskoj športskoj dvorani Dugo Selo održava se 40. Memorijalni međunarodni stolnoteniski turnir “Đuro Dubenik” s početkom u 10:00 sati. Na istom će nastupiti kategorije najmlađih kadetkinja i kadeta, mlađih kadetkinja i kadeta, kadetkinja i kadeta te juniorki i juniora te se očekuje preko 300 natjecatelja. Vašim dolaskom podržite naše natjecatelje!

 

MRK Dugo Selo

1.) 1.Hrvatska rukometna liga “Dječaci B ” ’06- 1. kolo

– Utakmica: MRK DUGO SELO – RK PETRINJA

– Mjesto: Osnovna škola Ivan Benković

– Vrijeme: Nedjelja, 12. veljače 2017.g. u 10:30 sati

 

2.) 1.Hrvatska rukometne liga „SJEVER“ – seniori – 15. kolo

– Utakmica: MRK DUGO SELO – RK OSIJEK

– Mjesto: Gradska športska dvorana Dugo Selo

– Vrijeme: Petak, 10. veljače 2017.g. u 19:30 sati

 

3.) 1.Hrvatska rukometna liga “Dječaci” ’00

– Utakmica: RK MOSLAVINA – MRK DUGO SELO

MRK DUGO SELO – RK PASTELA

– Mjesto: Zagreb – Martinovka

– Vrijeme: Nedjelja, 12. veljače 2017.g. u 10:00 sati i 13:00 sati

 

4.) 1.Hrvatska muška kadetska rukometna liga ’02

– Utakmica: RK RUGVICA – MRK DUGO SELO

MRK DUGO SELO – RK TRNJE

– Mjesto: Rugvica

– Vrijeme: Subota, 11. veljače 2017.g. u 9:00 sati i 12:00 sati

 

 

5.) 1.Hrvatska rukometna liga “Dječaci ” ’04-

– Utakmica: RK PETRINJA – MRK DUGO SELO

– Mjesto: Rugvica

– Vrijeme: Nedjelja, 12. veljače 2017.g. u 16:00 sati

ŽRK Dugo Selo ’55

1.) 3. Hrvatska rukometna liga Središte – 12.kolo
– Utakmica: ŽRK Dubrava – ŽRK DUGO SELO ’55 2
– Mjesto: SD Dubrava (Zagreb)
– Vrijeme: Subota, 11. veljače 2017.g. u 19:15 sati

2.) 1. Hrvatska rukometna liga – 12.kolo
– Utakmica: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Split 2010
– Mjesto: GSD (Dugo Selo)
– Vrijeme: Nedjelja, 12. veljače 2017.g. u 19:00 sati

3.) Međužupanijska rukometna liga ’04 – 5.krug
– Utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK Prelog , ŽRK DUGO SELO ’55 – RK Zelina
– Mjesto: SD Žeravinec (Ivanić Grad)
– Vrijeme: Nedjelja, 12. veljače 2017.g. u 10:30 sati , 12:30 sati
KK Dugo Selo

1.) B1 liga – centar (seniori) – 11. kolo

– Utakmica: KK DUGO SELO – KK UNIVERS FER

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 11. veljače 2017.g. u 18:30 sati

2.) III. juniorska liga Centar – 1. kolo

– Utakmica: KK DUGO SELO – KK GLINA

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 11. veljače 2017.g. u 14:30 sati

 

2.) IV. mlađekadetska liga Centar – 1. kolo

– Utakmica: KK DUGO SELO – KK HERMES ANALITICA

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 11. veljače 2017.g. u 12:30 sati

 

Odbojkaški klub Dugo Selo

1.) 3. Odbojkaška liga Centar – 8. kolo

– Utakmice: OK DUGO SELO – ŽOK AZENA VELIKA GORICA 2

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Nedjelja, 12. veljače 2017.g. u 16:30 sati