Raspored natjecanja dugoselskih sportaša za vikend 26. i 27. studenog 2016.g.

MRK Dugo Selo
1.) 1.Hrvatska rukometna liga “Sjever” (seniori) – 11. kolo
– Utakmica: RK IVANČICA IVANEC – MRK DUGO SELO
– Mjesto: Ivanec
– Vrijeme: Subota, 26. studenog 2016.g. u 19:00 sati

2.) 1. Hrvatska mlađekadetska rukometna liga – MLAĐI KADETI – 6. krug
– Mjesto: Sisak, subota, 26. studenog 2016.g.
RK MAKSIMIR PASTELA – MRK DUGO SELO       početak utakmice u 11:00 sati
MRK DUGO SELO – RK MOSLAVINA             početak utakmice u 13:00 sati

KK Dugo Selo
1.) B1 liga – centar (seniori) – 6. kolo
– Utakmica: KK ZRINJEVAC FER – KK DUGO SELO
– Igrati će se u petak, 2. prosinca 2016.g.

2.) Mlađekadetska liga Zagrebačke županije (mlađi kadeti) – 6. kolo
– Utakmica: KK PODSUSED – KK DUGO SELO
– Mjesto: SD I. Arapović, Trešnjevka
– Vrijeme: Subota, 26. studenog 2016.g. u 14:00 sati

NK Dugo Selo
1.) 3. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 15. kolo
– Utakmica: NK DUGO SELO – NK VINOGRADAR
– Mjesto: Nogometni stadion Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 26. studenog 2016.g. u 13:30 sati

2.) 2. nogometna liga – Središte (juniori) – 15. kolo
– Utakmica: NK ŠPANSKO – NK DUGO SELO
– Mjesto: Zagreb, Špansko
– Vrijeme: Subota, 26. studenog 2016.g. u 12:00 sati

3.) 2. nogometna liga – Središte (kadeti) – 15. kolo
– Utakmica: NK ŠPANSKO – NK DUGO SELO
– Mjesto: Zagreb, Špansko
– Vrijeme: Subota, 26. studenog 2016.g. u 10:00 sati

STŠK Dugo Selo
1. Hrvatska stolnoteniska liga Zapad – muški – 5. krug
STK OPATIJA ’08 – STŠK DUGO SELO
– Mjesto: Opatija
– Vrijeme: Subota, 26. studenog 2016.g.  u 11:00 sati
STK KVARNER RIJEKA- STŠK DUGO SELO
– Mjesto: Rijeka
– Vrijeme: Subota, 26. studenog 2016.g.  u 17:00 sati
1. Hrvatska stolnoteniska liga Zapad – žene – 5. krug
STŠK DUGO SELO – STK SVETA NEDJELJA NOVAKI
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 26. studenog 2016.g.  u 14:00 sati
STŠK DUGO SELO – STK SAMOBOR
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 26. studenog 2016.g.  u 17:00 sati
3. Hrvatska stolnoteniska liga – muški
STŠK DUGO SELO III – HASTK MLADOST
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 05. studenog 2016.g.  u 10:00 sati
STŠK DUGO SELO III – STK MERIX II Zagreb
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 05. studenog 2016.g.  u 12:00 sati

U nedjelju, 27. studenog 2016.g. u športskoj dvorani Srednje škole Jastrebarsko igra se 3. Otvoreni turnir Zagrebačke županije u stolnom tenisu. Nastupa 20 naših igračica i igrača.

Kuglački klub Dugo Selo
1.) 3. Hrvatska kuglačka liga – Centar (seniori) – 9. kolo
– Utakmica: KK VODOVOD- KK DUGO SELO 1934
– Mjesto: Zagreb, Kuglana Zagreb
– Vrijeme: Ponedjeljak, 28. studenog 2016.g. u 18:00 sati

OK Dugo Selo
3. Nacionalna odbojkaška liga – Centar (seniorke) – 4. kolo
– Utakmica: OK DUGO SELO – OK SISAK 2
– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković
– Vrijeme: Nedjelja, 27. studenog 2016.g. u 16:20 sati

Šahovski klub Dugo Selo
U subotu 26. studenog 2016. održati će se brzopotezno ekipno prvenstvo Zagrebačke županije u šahu u mjestu Vinska kuća Jana, Prodin dol bb, Gorica Svetojanska, Jastrebarsko.
Početak natjecanja predviđen je u 13 sati.
ŠK Dugo Selo nastupiti će sa 5 igrača, s obzirom da se prvenstvo igra na 4 ploče, ići će i jedna rezervna.

Taekwondo klub Dugo Selo
Taekwondo klub Dugo Selo će u nedjelju 27.11. nastupiti na velikom međunarodnom humanitarnom turniru ” 18.Jastreb Open- Kup Veleposlanika Republike Koreje” u Domu sportova. Na natjecanju će sudjelovati 961 natjecatelj iz 7 država.
Turnir počinje u 9.30 i trajati će do večernjih sati.

Za Tk Dugo Selo nastupa 18 natjecatelja u borbama i to: u kategoriji juniora Marin Orlović,
Kategoria kadeta: Matej Mihalic i Srećko Zdunić.
Kategorija mlađih kadeta i kadetkinja: Bruno Hrnkaš, Karlo Birt, Mateo Matijaš, Mario Prkić, Matija Bertek, Lana Batalo, Manuela Pranjić i Lea Grubušić
Kategorija limača: David Pakšec, Niko Hrnkaš, Tomo Jajčan, Ivan Jajčan, Ivan Vidaković, Jure Čale i Rene Misović.

Taekwondo klub Martin Grad

Taekwondo klub Martin Grad također nastupa na 18. JASTREB OPEN – Kup Veleposlanika Republike Koreje natjecanju. Za klub će nastupiti 6 natjecatelja u borbama i kicku.

U istoj dvorani istovremeno će se održati i “Jastreb limač open” za najmlađe natjecatelje, koji ne moraju biti registrirani u matičnom savezu.



Skip to content