Najava natjecanja dugoselskih sportaša za 22., 23. i 25. travnja 2017.g.

NK Dugo Selo

  1. Hrvatska nogometna liga – Zapad (seniori) – 23. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – NK DUBRAVA-TIM KABEL

– Mjesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Subota, 22. travnja 2017. u 16:30 sati

 

Druga NL Središte juniori – 25. kolo

– Utakmica NK TEKSTILAC-RAVNICE – NK DUGO SELO

– Mjesto: Zagreb

– Vrijeme: Nedjelja, 23. travnja 2017. u 16:30 sati

 

Druga NL Središte kadeti – 25. kolo

– Utakmica NK TEKSTILAC-RAVNICE – NK DUGO SELO

– Mjesto: Zagreb

– Vrijeme: Nedjelja, 23. travnja 2017. u 14:30 sati

 

Druga NL Središte juniori – 21. kolo – zaostala utakmica

– Utakmica NK LUČKO – NK DUGO SELO

– Mjesto: Lučko

– Vrijeme: Utorak, 25. travnja 2017. u 15:00 sati

 

Druga NL Središte kadeti – 21. kolo – zaostala utakmica

– Utakmica NK LUČKO – NK DUGO SELO

– Mjesto: Lučko

– Vrijeme: Utorak, 25. travnja 2017. u 17:00 sati

 

 

 

MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 1.LIGA NSZŽ- 20. kolo

– Utakmica HNK GORICA VM- NK DUGO SELO

– Mjesto: Velika Mlaka

– Vrijeme: Nedjelja, 26. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

 

MLAĐI PIONIRI I PIONIRI 2.LIGA NSZŽ- 19. kolo

– Utakmica NK BESTOVJE – NK DUGO SELO

– Mjesto: Bestovje

– Vrijeme: Subota, 22. travnja 2017. u 10:00 i 11:30 sati

 

 

Turopoljska liga mladeži – Jug (Prstići i početnici – Dugo Selo II) – 15. kolo

– Utakmica NK DUGO SELO – DINAMO-HIDREL

– MJesto: Dugo Selo

– Vrijeme: Nedjelja, 23. travnja 2017. u 11:00 i 12:00 sati

 

Liga prstića i limaća – NS DS – 13. kolo

– Utakmica NK BRCKO – NK DUGO SELO

– Mjesto: Brckovljani

– Vrijeme: Nedjelja, 23. travnja 2017. u 10:00 i 11:00 sati

 

NK Ostrna

2.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (juniori)

– Utakmica:  NK RUGVICA – NK OSTRNA

– Mjesto: Rugvica

– Vrijeme: Subota, 22.4.2017. u 17:00 sati

 

3.) 3. Liga Nogometnog saveza Zagrebačke županije (pioniri)

– Utakmica: NK KUČE – NK OSTRNA

– Mjesto: Kuče

– Vrijeme: Četvrtak, 20.4.2017. u 17:00 sati

 

MRK Dugo Selo

22.04.2017: 24.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SJEVER“ – SENIORI.

Dugo Selo: MRK DUGO SELO – RK IVANČICA IVANEC početak utakmice u 19,00 sati

 

23.04.2017: 11.krug, 1.Hrvatska kadetska rukometna liga – kadeti 2000.god

Dugo Selo : MRK DUGO SELO – RK ĐAKOVO                        početak utakmice u 10,30 sati

RK PAVLEKI – MRK DUGO SELO            početak utakmice u 14,15 sati

 

23.04.2017: 26.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „A“ 2004.god.

Ivanić: MRK IVANIĆ – MRK DUGO SELO                    početak utakmice u 18,00 sati

 

22.04.2017: 10.kolo, 1.Hrvatska rukometna liga „SREDIŠTE“ – dječaci „B“ 2006.god.

Karlovac : RŠK KARLOVAC – MRK DUGO SELO       početak utakmice u 12,00 sati

 

KK Dugo Selo

1.) III. juniorska liga Centar – 11. Kolo

– Utakmica: KK DUGO SELO – KK VERN II

– Mjesto: Dugo Selo, OŠ Ivan Benković

– Vrijeme: Subota, 22. travnja 2017.g. u 12:30 sati

 

2.) IV. mlađekadetska liga Centar – 10. kolo

– Utakmica: KK JASKA – KK DUGO SELO

– Mjesto: Jastrebarsko, SŠ Jastrebarsko

– Vrijeme: Subota, 22. travnja 2017.g. u 13:15 sati

 

 

 

Šahovski klub Dugo Selo

Pojedinačno kadetsko prvenstvo Zagrebačke županije u šahu.

Datum: 22. travnja (subota) i 23. travnja (nedjelja) 2017.

Vrijeme: 10:00 sati

Mjesto: Osnovna škola “Stjepan Radić”, Božjakovina

 

 

Auto klub Dugo Selo

 

Ovog vikenda, u nedjelju 23. travnja, održava se natjecanje u autoslalomskim vožnjama na području Grada Kutine pod nazivom “Kup Moslavine 2017.”
 
Natjecanje se boduje za Prvenstvo Centralno Europske zone, Prvenstvo Hrvatske i Prvenstvo Sjeverne lige, te s ponosom najavljujemo i nastup naših vozačica i vozača.
 
Za AK Dugo Selo ulicama grada Kutine će svoje prve autoslalomske bodove loviti:
 
Branko Balić – Honda Civic 1.6i – klasa 2
Sven Škorić – Renault Clio – klasa 2 i kategorija Juniori
Dijana Kuprešak – Fiat Punto – klasa 2 i kategorija Vozačice
Armend Jahaj – Autobianchi A112 – klasa 5
Mirela Stern – Fiat Cinquecento – klasa 5 i kategorija Vozačice
Ana Čižmek – Fiat Cinquecento – klasa 5 i kategorija Vozačice
Mario Švaljek – Suzuki Swift – klasa 5
Hrvoje Čižmek – Mazda MX3 – klasa 5
Mario Petreković – VW Golf III GTi – klasa 6
Filip Maras – BMW E30 – klasa 6

 

 

Taekwondo klub Dugo Selo

 

  1. BISTRA OPEN I LIMAČ KUP

– međunarodno taekwondo natjecanje

KATEGORIJE: limači, mlađi kadeti, kadeti, juniori i seniori ( borbe i forme )

MJESTO: Sportska dvorana „ Sutinska vrela“, Podsusedski trg 14, Podsused , Zagreb

VRIJEME: 22.4. 2017. Subota od 9.00 do 19.00

Taekwondo klub Dugo Selo nastupa sa 20 natjecatelja u sportskim borbama i to u kategorijama limača, mlađih kadeta, kadeta i juniora.

 

 

ŠRD Dugo Selo

 

DRUŠTVENO NATJECANJE ŠRD „DUGO SELO“

  1. MEMORIJAL FRANJO GENZIĆ

POZIVAJU SE ČLANOVI ŠRD « DUGO SELO NA „DRUŠTVENO NATJECANJE“

  1. MEMORIJAL FRANJE GENZIĆA

Lov ribe udicom na plovak

koje će se održati 22.travnja 2017. ( subota ) na jezeru Ciglana 1

s početkom u 07,00 sati.

 

Satnica natjecanja :

07,00 – 07,30 prijava natjecatelja

07,30 – 08,00             izvlačenje brojeva i odlazak na stazu

08,00 – 09,00             priprema za natjecanje

09,00 – 12,00             natjecanje

12,00 – 13,00             vaganje ulova i proglašenje rezultata