Raspored natjecanja dugoselskih sportaša za vikend 2., 3. i 4. prosinca 2016.g.

NK Dugo Selo
1.) 2. nogometna liga – Središte (juniori) – 13. kolo – zaostala utakmica
– Utakmica: NK TREŠNJEVKA – NK DUGO SELO
– Mjesto: Zagreb, Špansko
– Vrijeme: Nedjelja, 4. prosinca 2016.g. u 9:00 sati

2.) 2. nogometna liga – Središte (kadeti) – 13. kolo – zaostala utakmica
– Utakmica: NK TREŠNJEVKA – NK DUGO SELO
– Mjesto: Zagreb, Špansko
– Vrijeme: Nedjelja, 4. prosinca 2016.g. u 11:00 sati

MRK Dugo Selo
1.) 1.Hrvatska rukometna liga “Sjever” (seniori) – 12. kolo
– Utakmica: MRK DUGO SELO – RK MEDVEŠČAK
– Mjesto: Gradska sportska dvorana Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 3. prosinca 2016.g. u 18:00 sati

2.) 1. Hrvatska kadetska rukometna liga – KADETI – 4. krug
– Mjesto: Koprivnica, subota, 3. prosinca 2016.g.
RK VARAŽDIN – MRK DUGO SELO                             početak utakmice u 10:00 sati
MRK DUGO SELO – RK koprivnica             početak utakmice u 13:30 sati

3.) 1.Hrvatska rukometna liga “Dječaci A-središte” – 10. kolo
– Utakmica: MRK DUGO SELO  – RK GORICA
– Mjesto: Gradska sportska dvorana Dugo Selo
– Vrijeme: Nedjelja, 4. prosinca 2016.g. u 11:30 sati

4.) Međužupanijska rukometna liga “Dječaci B ” ’06 – 10. kolo
– Utakmica: MRK DUGO SELO  – KARLOVAC 1
– Mjesto: Gradska sportska dvorana Dugo Selo
– Vrijeme: Nedjelja, 4. prosinca 2016.g. u 10:00 sati

ŽRK Dugo Selo ’55
1.) 3. Hrvatska rukometna liga središte – 10. kolo
– Utakmice: ŽRK DUGO SELO ’55 2 – IVANIĆ 2
– Mjesto: Gradska sportska dvorana Dugo Selo
– Vrijeme: Nedjelja, 4. prosinca u 13:00 sati

2.) Međužupanijska rukometna liga ’04 – 4. krug
– Utakmica: ŽRK DUGO SELO ’55 – ŽRK JAMNICA
– Mjesto: Ivanić Grad, Dvorana Žeravinec
– Vrijeme: Subota, 3. prosinca u 12:30 sati
5.) Međužupanijska rukometna liga ’04 – 3. krug
– Utakmica: ŽRK DUGO SELO ’55 – RŠK KARLOVAC
– Mjesto: Ivanić Grad, Dvorana Žeravinec
– Vrijeme: Subota, 3. prosinca u 15:30 sati

KK Dugo Selo
1.) B1 liga – centar (seniori) – 6. kolo
– Utakmica: KK ZRINJEVAC FER – KK DUGO SELO
– Mjesto: Zagrebački velesajam, Paviljon 25
– Vrijeme: Petak, 2. prosinca 2016.g. u 21:00 sati

2.) B1 liga – centar (seniori) – 7. kolo
– Utakmica: KK DUGO SELO – KK OTOČAC
– Mjesto: OŠ Ivan Benković, Dugo Selo
– Vrijeme: Nedjelja, 4. prosinca 2016.g. u 17:30 sati

2.) Mlađekadetska liga Zagrebačke županije (mlađi kadeti) – 7. kolo
– Utakmica: KK DUGO SELO – KK IVANIĆ
– Mjesto: OŠ Ivan Benković, Dugo Selo
– Vrijeme: Nedjelja, 4. prosinca 2016.g. u 10:30 sati

STŠK Dugo Selo
1. Hrvatska stolnoteniska liga Zapad – muški – 6. krug
STŠK DUGO SELO – STK VELIKA GORICA STANFAR
– Mjesto: Dugo Selo, Gradska sportska dvorana
– Vrijeme: Subota, 3. prosinca 2016.g.  u 11:00 sati
1. Hrvatska stolnoteniska liga Zapad – žene – 6. krug
STK KLEK OGULIN – STŠK DUGO SELO
– Mjesto: Ogulin
– Vrijeme: Subota, 3. prosinca 2016.g. u 11:00 sati
2. Hrvatska stolnoteniska liga – muški
STŠK DUGO SELO II – STK MERIX
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 05. studenog 2016.g.  u 10:00 sati
STŠK DUGO SELO II – STK MARATHON
– Mjesto: Dugo Selo
– Vrijeme: Subota, 05. studenog 2016.g.  u 12:00 sati
3. Hrvatska stolnoteniska liga – muški
STK KLEK OGULIN – STŠK DUGO SELO III
– Mjesto: Ogulin
– Vrijeme: Subota, 05. studenog 2016.g.  u 10:00 sati
U nedjelju, 4. prosinca 2016.g. održava se TOP 8 Zagrebačke županije, a na kojem natjecanju nastupa 19 natjecatelja iz našeg kluba.

Kyokushin karate klub Dugo Selo
U subotu, 3. prosinca 2014.g. održava se međunarodno natjecanje CUP ELKA, u dvorani Combat Centar u Zagrebu, Stojarska cesta, s početkom u 12 sati. Na istom će se natjecati 21 natjecatelj našeg kluba. Ovo natjecanje se boduje za Prvenstvo Hrvatske.



Skip to content